Boj o Filla! Plzeň ho chce zpátky, zájem mají i Baník se Zlínem | iSport.cz
Jan Vacek
21. listopadu 2017 • 04:55

Boj o Filla! Plzeň ho chce zpátky, zájem mají i Baník se Zlínem

Autor: Jan Vacek
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
INSIDER: Sparta měla koupit Jemelku, Horváth by byl jako Panenka
RUDEJ FANDA: Sparta dopředu? Jak Hřebíkův kosočtverec! Z Beauguela je Tecl kola
VŠECHNA VIDEA ZDE

Zájemci aby si poslušně stoupli do fronty. O Martina Filla se po skončení podzimní části ligového ročníku rozpoutá pořádný boj. Teplického lídra touží do svých služeb získat hned několik klubů. Podle informací deníku Sport má o produktivního křídelníka eminentní zájem Viktoria Plzeň. Není ovšem sama, situaci kolem 31letého fotbalisty monitorují i Baník Ostrava či Zlín.Třetím rokem nastupuje v Teplicích. V relativním ústraní, bez výraznějšího zájmu. Vykazuje ovšem náramnou výkonnost. Martin Fillo si vybudoval pověst jednoho z nejlepších křídelních hráčů v lize, za dva a půl sezony v severočeském dresu nasázel jednadvacet branek, přidal deset asistencí. Není proto divu, že se nyní může těšit zájmu z mnoha stran.

Teplice - Slovácko: Gól! Centr propadl k Fillovi, ten otevřel skóre utkání, 1:0

Ten hlavní míří ze směru, který může leckoho překvapit. Filla by totiž moc ráda získala Viktoria Plzeň. Klub, ve kterém rodák z Plané s fotbalem začínal. A za který v lize odehrál přes šest sezon. „Plzeň má o Martina velký zájem,“ potvrzuje zdroj detailně obeznámený s děním v západočeském celku.

Suverénní lídr tabulky chystá v zimě personální změny, na hostování by mohl mimo jiné zamířit křídelník Jan Kovařík. Plzeň touží posílit a Vrba ve Fillovi vidí hráče, který by svou produktivitou i zkušenostmi mohl mužstvu okamžitě pomoci. Úspěšný trenér se navíc netají tím, že rád pracuje se zkušenými fotbalisty.

Více informací o zájmu o teplického záložníka najdete v úterním deníku Sport. Elektronickou verzi si můžete přečíst ZDE >>>

Fillo byl vyhlášen nejlepším hráčem srpna
Fillo byl vyhlášen nejlepším hráčem srpna

Teplice - Jihlava: Penalta! Trubač nastřelil ruku Krejčího, Fillo proměnil penaltu, 2:0

Ostrava - Teplice: Fillo po rohu Kroba vyrovnává skóre zápasu na 3:3

 

Vstoupit do diskuse
0


Články odjinud


Články odjinud