2. prosince 2017 • 16:41

720p360p
Brno - Zlín: Gól! Zikl otevřel skóre a má na kontě svoji první ligovou trefu, 1:0
FAKTA MS: Ronaldo znovu zářil. Ve skupině končí Egypt, S. Arábie a Maroko FAKTA MS: Ronaldo znovu zářil. Ve skupině končí Egypt, S. Arábie a Maroko
NEJ jedenáctka 1. kola MS: Sestavě vládnou Ronaldo a Mexičané NEJ jedenáctka 1. kola MS: Sestavě vládnou Ronaldo a Mexičané

Brno díky remíze se Zlínem neprohrálo už tři po sobě jdoucí zápasy a navzdory tragickému startu ligy přezimuje na 12. příčce. Zbrojovka přitom dlouhou dobu vedla, když se ve 32. minutě trefil Martin Zikl. Hosté však po drtivé převaze v 83. minutě vyrovnali zásluhou Mirzada Mehanoviče, přestože v té době už hráli v oslabení po vyloučení Ondřeje Bača. Brno tak z posledních tří zápasů získalo sedm bodů, Zlín naopak na podzim ani jednou venku nevyhrál.

Zlín začal aktivněji, ale oba celky se dlouho nedostaly k bezprostřednímu ohrožení soupeřovy branky. Až ve 26. minutě Škoda protáhl přízemní střelou z dvaceti metrů hostujícího brankáře Dostála. O šest minut později už Zbrojovka slavila - k odražené střele se dostal Zikl, který si pohotovou dorážkou připsal první ligový gól.

Do druhého poločasu vstoupil Zlín s větším nasazením, které mu vyneslo několik příležitosti k vyrovnání. Ve 48. minutě po centru Vukadinoviče stačil hlavičku Železníka brankář Melichárek zlikvidovat. Tři minuty na to trefil Diop nůžkami tyčku, zatímco Železník hlavičkoval vedle.

Zbrojovka mohla zvýšit náskok po brejcích do otevřené obrany soupeře. Ziklova střela hlavou minula těsně branku a sólový útok Přichystala vyřešil včasným vyběhnutím gólman Dostál. Na druhé straně se v 68. minutě blýskl Melichárek, když v pádu vyrazil tvrdou střelu Vukadinoviče.

V 69. minutě byl po druhé žluté kartě za faul na Kijanskase vyloučen Bačo, ale i v oslabení byl Zlín aktivnější. Přehlídku zahozených šancí ukončil až sedm minut před koncem Mehanovič, který na druhý pokus překonal Melichárka. Brno tak stráví zimní přestávku na 12. místě čtyři body nad sestupovým pásmem. Zlín je devátý.

Domácí: 32. Zikl

Hosté: 84. Mehanović

Domácí: Melichárek (C) – Franco Antunes Gomes (67. T. Pilík), Pavlík, Kijanskas, Vraštil – Sedlák – Přichystal, Kratochvíl (87. Janošek), Michal Škoda, Lutonský – Zikl (78. Koné).

Hosté: S. Dostál – Kopečný, Bačo, Hnaníček (C), Holzer – Hronek, Jiráček, V. Vukadinovič (90+1. Bartolomeu), Bartošák (46. Matejov) – Železník (80. Mehanović), Diop.

Domácí: Halouska, Jovanović, Koné, Fortes, Janošek, Krejčí, Pilík

Hosté: Zlámal, Holík, Štípek, Matejov, Podio, Bartolomeu, Mehanović

Domácí: Přichystal, Janošek

Hosté: Hronek, Bačo, Bačo, Matejov

O. Pechanec – T. Mokrusch, D. Pospíšil (O. Lerch)

720p 360p

Brno - Zlín: Velká šance na vyrovnání! Železník si naběhl na centr, jeho pokus Melichárek zlikvidoval
720p 360p

Brno - Zlín: Tyč! Diop vytáhl nůžky a poslal míč pouze do tyče Melichárkovy brány

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H