Pavel Janega
10. ledna 2018 • 11:30

Čmovš se upsal Teplicím. Znám ho ze Slavie, vysvětluje tah trenér Šmejkal

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Postup do Evropy řadím k titulu. Ten je ale pořád priorita, říká Zmrhal Postup do Evropy řadím k titulu. Ten je ale pořád priorita, říká Zmrhal
Lyžování si teď vychutnávám i s rodinou, říká Šárka Strachová Lyžování si teď vychutnávám i s rodinou, říká Šárka Strachová
VŠECHNA VIDEA ZDE

Po bídném podzimu skončil v Mladé Boleslavi s nálepkou "nepotřebný hráč". Teď svou kariéru může stoper Pavel Čmovš (27) nastartovat v Teplicích. Na Stínadla přichází coby náhrada za Aleksandara Šušnjara, který odešel na volný přestup opačným směrem."Pavla Čmovše dobře znám z reprezentačního působení a jsem moc rád, že se nám podařilo příchod dotáhnout, protože vždy podával velmi dobré výkony a my jsme po odchodu Šušnjara hledali posilu na post středního obránce, což se nám tímto transferem podařilo vyřešit," okomentoval přestup sportovní ředitel Teplic Jakub Dovalil.

Transfer si pochvaluje také trenér Daniel Šmejkal, jenž poznal Čmovše ve slávistické mládeži.

Mladá Boleslav - Bohemians: Kuchtu fauloval Čmovš, Jindřišek ale neproměnil penaltu
720p 480p 360p 240p

"Jsme rádi, že jsme ho získali. Znám ho ještě z mládežnických kategorií Slavie Praha. Navíc se k nám připojuje už na začátku přípravy. Věřím, že nám pomůže," řekl Šmejkal pro klubový web.

Čmovš, který dříve působil mimo jiné v nizozemském Nijmegenu či Levski Sofia, se již připojil k teplickému týmu na soustředění v Písku. Do dnešního přípravného utkání s tamějším klubem ale ještě nezasáhne, protože v závěru podzimu měl menší zdravotní problémy.

"Pocity z přestupu jsou pozitivní, jsem moc rád, že se ho podařilo dotáhnout. Po tom, co se událo v Mladé Boleslavi, nastala taková doba nejistoty. Takže jsem rád, že jsem se mohl k teplickému mužstvu připojit už na začátku přípravy," uvedl natěšený Čmovš.

O místo v základní sestavě se popere s Michalem Jeřábkem a Alexem Králem.

 


Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze