Škoda se zranil při oslavě, fanoušci na něj po gólu Slavie shodili reklamu | iSport.cz
12. března 2018 • 10:37

Škoda se zranil při oslavě, fanoušci na něj po gólu Slavie shodili reklamu

TOP VIDEA
Sparta - Karviná: Demolice, 0:3! Kolaps Chipcia a Nity, Wágner přidává třetí úder Sparta - Karviná: Demolice, 0:3! Kolaps Chipcia a Nity, Wágner přidává třetí úder
Fanoušci Kladna v euforii! Extraligu vítali společně s hráči na ledě Fanoušci Kladna v euforii! Extraligu vítali společně s hráči na ledě
VŠECHNA VIDEA ZDE

Euforie byla maximální. Mick van Buren trefil levačkou tyč, pak se dostal k odraženému míči a pravačkou ho narval do branky. 3:1 a skupina fotbalistů Slavie šla slavit k Tribuně Sever, která tým hnala za výhrou v důležitém utkání 20. kole HET ligy proti Olomouci. Jenže i tahle velká radost přinesla jeden problém. V průběhu oslav se zranil kapitán Milan Škoda. Derby mezi Spartou a Slavií (sobota, 17:30) sledujte ŽIVĚ na iSport.cz >>Škodovi se stal osudným oslavný skok na Micka van Burena, jednoho ze střídajících hrdinů Slavie. Nejlepší střelec úřadujících šampionů přistál tak nešťastně, že mu nohu zavalil padající reklamní panel. Zvrhli ho na něj fanoušci, kteří se dostali za pořadatele z ochozů až přímo ke hřišti. Z opakovaných záběrů je vidět, že jim záložník Tomáš Souček vyčinil.

Škoda ještě pár minut na hřišti zkusil, v 87. minutě ho ale nahradil mladík Pavel Bucha. Slávistický kanonýr k lavičce odkulhal.

Derby mezi Spartou a Slavií (sobota, 17:30) sledujte ŽIVĚ na iSport.cz >>

Derby Sparta - Slavia sledujte na iSport.cz

Zranění nejlepšího střelce by samozřejmě byl problém, obzlášť před sobotním derby na Spartě. Škoda po zápase fanoušky uklidnil, že si nepřivodil žádný velký šrám. "Naštěstí to není úplně nic vážného, asi mám trošku pochroumané vazy. Nebude to tak hrozné, mohlo to dopadnout hůře,“ řekl pro oficiální stránky klubu.

Nedělní zásah do sítě Olomouce byl pro Škodu už devátým v sezoně, zkušený útočník je tak nejlepším střelcem Slavie a po Michaelu Krmenčíkovi i druhým nejlepším kanonýrem ligy. Kdyby se potvrdilo, že jeho zranění je vážnějšího charakteru, v derby by Slavii velmi chyběl.

Škoda se zranil při oslavě, fanoušci na něj po gólu shodili reklamu
720p 360p

Slavia - Olomouc: Slavia si pohrála s obranou Olomouce, Van Buren trefil tyč, pak dorazil do brány – 3:1
720p 360p

CELÝ SESTŘIH: Slavia - Olomouc 3:1. Eden bouřil při obratu, v akci i video
720p 360p

Slavia - Olomouc: Děkovačku v kotli řídil Van Buren. Češtinu zvládal s nápovědou
720p 360p

Slávističtí pořadatelé a hasiči zvedají reklamní panel, který při své oslavě shodil Mick van Buren
Slávističtí pořadatelé a hasiči zvedají reklamní panel, který při své oslavě shodil Mick van Buren

 


Články odjinud


Články odjinud