Naštvaný Hapal sjel sparťany: Slabé výkony, chyby, nic pozitivního | iSport.cz
7. července 2018 • 04:40

Naštvaný Hapal sjel sparťany: Slabé výkony, chyby, nic pozitivního

Autor:
TOP VIDEA
Jágr se po roce vrátil na led a přispěl k výhře nad Havířovem. Co ukázal? Jágr se po roce vrátil na led a přispěl k výhře nad Havířovem. Co ukázal?
Dukla - Sparta: Tetteh po Hanouskově centru otáčí skóre! Letenští vedou 3:2 Dukla - Sparta: Tetteh po Hanouskově centru otáčí skóre! Letenští vedou 3:2
VŠECHNA VIDEA ZDE

Šanci dostalo plno hráčů, třeba Lukáš Vácha na sebe upozornil gólem, ale většina z nich dojem na trenéra Pavla Hapala neudělala. Sparta vstřebává nečekanou porážku 1:2 v Českých Budějovicích, na půdě druholigového soupeře. "Tady jsme měli vyhrát, ale některé výkony byly velice slabé," kritizoval svěřence letenský kouč.Najdete v zápase něco pozitivního?
"Co bylo dobře? Nevidím nic pozitivního. Maximálně to, že jsme měli dostatek šancí a mohli vstřelit v první půli víc než jednu branku. Ale sráží nás individuální chyby. V defenzivě i ofenzivě. To, že nejsme schopni se gólově prosadit, beru také jako individuální chybu. Jsme nespokojení..."

Hapal: Nevidím nic moc pozitivního, pro vítězství jsme udělali málo
1080p 720p 360p

Z čeho ty chyby pramení? Dá se vystopovat příčina?
"Těžko říct. Jde o rozhodnutí samotného hráče v daný okamžik. Vím, že na kdyby se nehraje, ale kdybychom proměnili každou šanci, vstřelili bychom víc gólů. Na druhou stranu – v závěru jsme vypadali velice nekompaktně a České Budějovice nás naopak mohly z brejků potrestat."

Byly výkony v prvním a druhém poločase podle vás rozdílné?
"Teď nechci hodnotit, jestli v první půli to bylo lepší nebo horší. Každopádně některé výkony byly velice slabé. Je potřeba si je vyhodnotit a udělat všechno pro to, aby se neopakovaly."

Může tato prohra negativně ovlivnit zbytek přípravy?
"Tohle je vážně porážka, se kterou jsme nepočítali. Nejsem rád, že jsme prohráli zápas, který jsme měli vyhrát. Hráči jsou teď velice zklamaní, ale to jim nepomůže. Pomůže jim jenom to, aby se rvali o daleko lepší výsledek než to, co předvedli. Věřím, že do dalšího zápasu nastoupíme úplně jinak nastavení. To znamená: agresivnější, ve větším pohybu, že hráči udělají pro vítězství daleko víc. Tohle bylo málo."

Gólově se prosadil Lukáš Vácha. Jak vysoko figuruje ve vašich plánech?
"Lukáš trénuje, připravuje se, jen ho zbrzdil nedávný zdravotní problém. Ale beru ho. Jsem rád, že vstřelil gól, a momentálně je platným členem kádru. O sestavu se musí porvat."

SESTŘIH: Sparta - Č. Budějovice 1:2. Rozhodla hrubka a nájezd 3 na 1
1080p 720p 360p

Vácha: Pořád se cítím ve sparťanském dresu dobře. Porážka je ale neakceptovatelná!
1080p 720p 360p

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenkyČlánky odjinud


Články odjinud