Jan Vacek
10. srpna 2018 • 04:55

SEDM postradatelných. Kdo zmizí ze Sparty a kam? V plánu je i posila

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Rytmus: Kvůli boxu musela jít stranou i přítelkyně Rytmus: Kvůli boxu musela jít stranou i přítelkyně
Baník - Olomouc: Houska zkoušel nápaditě přehodit Laštůvku Baník - Olomouc: Houska zkoušel nápaditě přehodit Laštůvku
VŠECHNA VIDEA ZDE

Malovala si, že bude na podzim účinkovat ve třech soutěžích. I proto Sparta v létě seskládala široký kádr, aby zápasovou zátěž zvládl. Vyřazení ve druhém předkole Evropské ligy se Suboticí ovšem Letenským zásadně zkřížilo plány. V kabině je to hlava na hlavě, duelů ale rapidně ubylo. I proto se Pražané chystají přistoupit k redukci kádru. Podle informací deníku Sport by mohlo rudý dres vysvléct až sedm hráčů. Ve hře je ale stále i jedna posila!Základní skupina Evropské ligy, liga a domácí pohár. Takový měl být podzim v podání Sparty. První položka ale byla umazána, na což musí v kancelářích letenského klubu reagovat.

„Zúžení se dá očekávat, protože kádr je hodně široký. Myslím, že někteří hráči by měli odejít na hostování. Je podle mě velký přepych mít takto široký kádr na českou ligu a pohár,“ prohlásil jasně po poslední výhře nad Slováckem sportovní ředitel a dočasný trenér Zdeněk Ščasný.

Podle informací deníku Sport se na listině postradatelných objevilo hned sedm jmen. Jedná se o různé hráče. Liší se typologicky, národnostně i svou pozicí v mužstvu. Najít uplatnění pro všechny nebude snadné, Sparta se o to přesto pokusí. V některých případech už začala podnikat konkrétní kroky.

V placené části článku najdete jména všech sedmi hráčů, kteří by mohli ze Sparty odejít i s možným řešením, plus informace o plánované posile.

Ohlášená redukce kádru by se mohla dotknout Semiha Kayi, Bogdana Vatajelua, Mihaila Rističe, 

Pokračování článku patří k placenému obsahu Staňte se předplatitelem a získejte přístup k exkluzivnímu obsahu

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 18. kola Fortuna ligy »

19. kolo Fortuna ligy:

Baník Ostrava - Olomouc (pá 14.12., 18:00), Teplice - Zlín (so 15.12., 15:00), Slovácko - Dukla (so 15.12., 15:00), Opava - Ml. Boleslav (so 15.12., 15:00), Bohemians - Liberec (so 15.12., 15:00), Příbram - Sparta (so 15.12., 17:00), Plzeň - Karviná (ne 16.12., 15:00), Jablonec - Slavia (po 17.12., 18:00)Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze