SEDM postradatelných. Kdo zmizí ze Sparty a kam? V plánu je i posila | iSport.cz
Jan Vacek
10. srpna 2018 • 04:55

SEDM postradatelných. Kdo zmizí ze Sparty a kam? V plánu je i posila

Autor: Jan Vacek
TOP VIDEA
Šťastný kouč Šilhavý: Na Euru budeme konkurenceschopní. A ještě silnější Šťastný kouč Šilhavý: Na Euru budeme konkurenceschopní. A ještě silnější
SE SIMONOU: Šimon Hrubec představil projekt Saves Help! Brankáři společně vybrali už víc jak čtvrt milionu SE SIMONOU: Šimon Hrubec představil projekt Saves Help! Brankáři společně vybrali už víc jak čtvrt milionu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Malovala si, že bude na podzim účinkovat ve třech soutěžích. I proto Sparta v létě seskládala široký kádr, aby zápasovou zátěž zvládl. Vyřazení ve druhém předkole Evropské ligy se Suboticí ovšem Letenským zásadně zkřížilo plány. V kabině je to hlava na hlavě, duelů ale rapidně ubylo. I proto se Pražané chystají přistoupit k redukci kádru. Podle informací deníku Sport by mohlo rudý dres vysvléct až sedm hráčů. Ve hře je ale stále i jedna posila!Základní skupina Evropské ligy, liga a domácí pohár. Takový měl být podzim v podání Sparty. První položka ale byla umazána, na což musí v kancelářích letenského klubu reagovat.

„Zúžení se dá očekávat, protože kádr je hodně široký. Myslím, že někteří hráči by měli odejít na hostování. Je podle mě velký přepych mít takto široký kádr na českou ligu a pohár,“ prohlásil jasně po poslední výhře nad Slováckem sportovní ředitel a dočasný trenér Zdeněk Ščasný.

Podle informací deníku Sport se na listině postradatelných objevilo hned sedm jmen. Jedná se o různé hráče. Liší se typologicky, národnostně i svou pozicí v mužstvu. Najít uplatnění pro všechny nebude snadné, Sparta se o to přesto pokusí. V některých případech už začala podnikat konkrétní kroky.

V placené části článku najdete jména všech sedmi hráčů, kteří by mohli ze Sparty odejít i s možným řešením, plus informace o plánované posile.

Ohlášená redukce kádru by se mohla dotknout Semiha Kayi, Bogdana Vatajelua, Mihaila Rističe, 

Pokračování článku patří k placenému
obsahu iSportu

S předplatným získáte:

 • Sestřihy všech zápasů FORTUNA:LIGY
 • Exkluzivní videa z hokejové extraligy
 • Profilové rozhovory
 • Zákulisní informace z první ruky
 • Názory slavných expertů
 • Analýzy vítězství a porážek
 • Měsíční předplatné 49 Kč*

  *Cena 49 Kč platí pro první měsíc pro nové
  předplatitele (týká se pouze platby kartou).
  Následující měsíc stojí 99 Kč.

  Objednat
 • Roční předplatné 990 Kč

  Ušetříte 2 měsíce oproti měsíční platbě.

  Objednat

Možnosti platby
?

 • Kartou online
 • Platba online
 • Platba SMS
Firemní předplatné
Roční licence pro firmy a instituce objednávejte zde

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava
Články odjinud


Články odjinud