PĚTKA: Slavia vládla, Souček zářil. Olomouc se hrůzně propadá | iSport.cz
4. září 2018 • 18:43

PĚTKA: Slavia vládla, Souček zářil. Olomouc se hrůzně propadá

Autor: iSport.cz
TOP VIDEA
Dvě minuty od LM. Ulich prozradil, o kolik milionů přišel. Co ho živí dnes? Dvě minuty od LM. Ulich prozradil, o kolik milionů přišel. Co ho živí dnes?
Duda o konci Rolinka: Zaráží mě, v jaké se situaci se nachází hokej v Pardubicích Duda o konci Rolinka: Zaráží mě, v jaké se situaci se nachází hokej v Pardubicích
VŠECHNA VIDEA ZDE

Volba byla jednoduchá - týmem kola nemůže být nikdo jiný než pražská Slavia. Sešívaní rozstříleli rivala z Plzně 4:0 a posunuli se na první místo v tabulce, zazářil hlavně Tomáš Souček, který si od Sportu vysloužil perfektní známku 10.Velký příběh se odehrál v Olomouci, kde Sigma ztratila vedení 2:0 a s Bohemians nakonec prohrála 2:3. Zatímco Sigma patří po loňském raketovém vzestupu ke zklamáním, Martin Hašek své "klokany" dokáže dále vybičovat k velkým výkonům.

Kdo zazářil ve šlágru, a koho ze zdemolované Plzně jsme vybrali jako nešťastníka kola? Podívejte se na nový díl pořadu PĚTKA!

PĚTKA: Týmem kola Slavia, Olomouc zklamala

 

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava
Články odjinud


Články odjinud