Liberec si pojistil mladého brankáře z Belgie. Plánuje ještě dvě posily | iSport.cz
20. ledna 2019 • 21:53

Liberec si pojistil mladého brankáře z Belgie. Plánuje ještě dvě posily

Autor:
TOP VIDEA
Liberec - Dukla: Kozák krásným lobem zvýšil na 2:0! Liberec - Dukla: Kozák krásným lobem zvýšil na 2:0!
Vítkovice - Třinec: Neskutečný obrat! Poslední gól zápasu vstřelil Kovařčík, 3:4 Vítkovice - Třinec: Neskutečný obrat! Poslední gól zápasu vstřelil Kovařčík, 3:4
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ještě před odletem na soustředění do Turecka oznámil Slovan Liberec, že podepsal dlouhodobou smlouvu s brankářem Olivierem Vliegenem. Devatenáctiletý Belgičan pod Ještědem působil již na podzim, ale nyní se stal právoplatným členem A týmu. Podle slov sportovního ředitele Zdeňka Koukala se však nejedná o posledního hráče, který rozšíří kádr Slovanu.„Jsem moc rád, že jsem v Liberci. Doufám, že se toho hodně naučím od Marka Čecha, trenéra brankářů,“ řekl v září po svém příchodu do Liberce. Nyní s týmem podepsal dlouhodobý kontrakt.

Belgičan by měl krýt záda Filipu Nguyenovi. „Měl by působit na postu dvojky. Je mladý a talentovaný. V mužstvu působil už tři měsíce na podzim, během kterých potvrdil svoje kvality a zaznamenal nárůst formy. Nabídli jsme mu smlouvu, jedná se o brankáře s velkým potenciálem,“ uvedl v rozhovoru pro klubový web sportovní ředitel Zdeněk Koukal.

Kromě Vliegena by chtěl Liberec přivést ještě další hráče. „Je pravda, že se po odchodu Petra Ševčíka do Slavie snažíme intenzivně získat kvalitního útočníka a ofenzivního záložníka, abychom zvýšili konkurenci a kvalitu celého mužstva. V těchto dnech finalizujeme jednání s dvěma hráči, kteří by měli náš tým posílit. Pokud to dobře dopadne, budeme o tom fanoušky hned informovat,“ prozradil.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenkyČlánky odjinud


Články odjinud