Doležal na jaře zůstane, hlásí Jablonec. Pelta prý řešil jen Zeleného | iSport.cz
7. února 2019 • 13:11

Doležal na jaře zůstane, hlásí Jablonec. Pelta prý řešil jen Zeleného

Autor: iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Slavia - Jablonec: Stanciu nasadil housle Štěpánkovi, Tecl doklepl do prázdné! 4:0
Trpišovský: Lidi řeší Teclovy góly, dnes ukázal, co naší hře dává
VŠECHNA VIDEA ZDE

Zůstává. Alespoň zatím. Jablonecký fotbalový klub na svém webu vydal prohlášení, ve kterém stojí, že nejlepší střelec klubu Martin Doležal do Slavie neodchází a jaro stráví ve čtvrtém celku FORTUNA:LIGY.Jablonecký boss Miroslav Pelta uvádí, že s pražským klubem nerokoval o výměně Martina Doležala za Murise Mešanoviče a Jakuba Jugase formou hostování, jen o případné zápůjčce levého obránce Jaroslava Zeleného, který do Slavie právě z Jablonce přišel. 

"Kontaktoval nás totiž ukrajinský Šachtar Doněck, který má eminentní zájem o předčasné ukončení hostování Eduarda Sobola. Se Slavií Praha jsem jednal jen o panu Zeleném,“ upřesnil Pelta.

„Předevčírem (v úterý) večer jsem byl v kontaktu s panem Jaroslavem Tvrdíkem a bavili jsme se o využití Martina Doležala ve Slavii Praha pro jarní část sezóny. Naše stanovisko, které jsme oznámili také Slavii, je v tuto chvíli takové, že Martin Doležal zůstává i v jarní části soutěže v dresu Jablonce,“ dodal ve stanovisku pro klubový web fakt, že jednání o Doležalovi nedošla daleko.

Vstoupit do diskuse
0

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.cz
Články odjinud


Články odjinud