Doležal na jaře zůstane, hlásí Jablonec. Pelta prý řešil jen Zeleného | iSport.cz
7. února 2019 • 13:11

Doležal na jaře zůstane, hlásí Jablonec. Pelta prý řešil jen Zeleného

Autor: iSport.cz
TOP VIDEA
Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka
TOP momenty extraligy: Sparta už čtvrtá a rekordman Gulaš TOP momenty extraligy: Sparta už čtvrtá a rekordman Gulaš
VŠECHNA VIDEA ZDE

Zůstává. Alespoň zatím. Jablonecký fotbalový klub na svém webu vydal prohlášení, ve kterém stojí, že nejlepší střelec klubu Martin Doležal do Slavie neodchází a jaro stráví ve čtvrtém celku FORTUNA:LIGY.Jablonecký boss Miroslav Pelta uvádí, že s pražským klubem nerokoval o výměně Martina Doležala za Murise Mešanoviče a Jakuba Jugase formou hostování, jen o případné zápůjčce levého obránce Jaroslava Zeleného, který do Slavie právě z Jablonce přišel. 

"Kontaktoval nás totiž ukrajinský Šachtar Doněck, který má eminentní zájem o předčasné ukončení hostování Eduarda Sobola. Se Slavií Praha jsem jednal jen o panu Zeleném,“ upřesnil Pelta.

„Předevčírem (v úterý) večer jsem byl v kontaktu s panem Jaroslavem Tvrdíkem a bavili jsme se o využití Martina Doležala ve Slavii Praha pro jarní část sezóny. Naše stanovisko, které jsme oznámili také Slavii, je v tuto chvíli takové, že Martin Doležal zůstává i v jarní části soutěže v dresu Jablonce,“ dodal ve stanovisku pro klubový web fakt, že jednání o Doležalovi nedošla daleko.

 

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava
Články odjinud


Články odjinud