Srovnání Trpišovského s Vrbou. Co spojuje trenéry, kteří se perou o titul? | iSport.cz
Jakub Konečný
8. února 2019 • 13:10

Srovnání Trpišovského s Vrbou. Co spojuje trenéry, kteří se perou o titul?

Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Pohřeb Mariána Čišovského: Dojemné loučení s velkým bojovníkem
Barošovy momenty: Liverpool, turecké obrození i pomoc Baníku
VŠECHNA VIDEA ZDE

Po podzimu je jasné, že o titul ve FORTUNA:LIZE si to rozdají Slavia s Plzní, na které ostatní týmy nabraly už neřešitelnou ztrátu. Půjde o lítý duel dvou klubů, dvou týmů a také dvou trenérů, kteří jsou momentálně nejvíc v kurzu. Slávistický Jindřich Trpišovský vyzve plzeňského Pavla Vrbu, jehož Viktoria musí vyrovnat čtyřbodové manko. Král sice ještě stále sedí na svém trůnu, ale korunní princ je na nejlepší cestě ho z něj sesadit. V čem jsou si však podobní? Pro iSport Premium oba trenéry porovnal Zdeněk Koukal, který pod nimi působil.Jsou výjimeční. Svými úspěchy, odborností i pracovitostí, které je doma vynesly mezi absolutní trenérskou špičku.

„Oba mají vizi, za kterou si tvrdošíjně jdou, umějí si dobře poskládat tým. Mají velkou budoucnost a ještě o nich hodně uslyšíme,“ říká Zdeněk Koukal mladší, jeden z mála hráčů, který na klubové úrovni prošel rukama Jindřicha Trpišovského i Pavla Vrby. Těmi dalšími jsou František Ševinský, Daniel Černý, Jan Polák, Marek Bakoš, Stanislav Tecl, Ubong Ekpai a Pavel Bucha.

Trpišovský s Vrbou se však od tuzemské konkurence odlišují i vzájemným vztahem plným nefalšované úcty a respektu. V nejvyšší české soutěži, kde mezi lavičkami během zápasů obvykle kypí žluč, a létají nadávky ze čtvrté cenové,

Přečtěte si pokračování článku s předplatným Premium
Získejte neomezený přístup již od 1 Kč měsíčně

Chci předplatné Premium
Vstoupit do diskuse
0

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Nadstavba FORTUNA:LIGA

Skupina o titul Skupina o Evropu Skupina o záchranu

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělily do tří skupin a hrají nadstavbu. Titul obhájila Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Program a rozpis zápasů Tabulka Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.cz
Články odjinud


Články odjinud