Fanoušci Baníku v Praze! Hromadně pochodovali na Spartu | iSport.cz
24. února 2019 • 15:25

Fanoušci Baníku v Praze! Hromadně pochodovali na Spartu

Autor: iSport.cz, ČTK
TOP VIDEA
Berdych vysvětlil konec kariéry: Jednoho dne jsem se probudil a touha se trápit byla pryč Berdych vysvětlil konec kariéry: Jednoho dne jsem se probudil a touha se trápit byla pryč
iSport podcast: Reprezentace je závislá na Slavii. Ale Šilhavý týmu dokázal dát nadšení iSport podcast: Reprezentace je závislá na Slavii. Ale Šilhavý týmu dokázal dát nadšení
VŠECHNA VIDEA ZDE

Souboje Sparty s Baníkem tradičně provází velký zájem fanoušků, a jinak tomu není ani dnes. Generali Arena je před šlágrem 22. kola FORTUNA:LIGY takřka vyprodaná, do Prahy vyrazilo i téměř 1 500 fanoušků ze Slezska. Průběh jejich pochodu z holešovického vlakového nádraží na stadion jste mohli sledovat ONLINE na iSport.cz!Kvůli zápasu jsou v ulicích Prahy stovky policistů. Do bezpečnostních opatření se zapojí i policisté na koních, psovodi a celou situaci bude monitorovat policejní vrtulník. Policie utkání vnímá jako rizikové.

Fanoušci Baníku dorazili po druhé hodině na holešovické nádraží a odtud se vydali pěšky na stadion (zápas začíná v 17.00). 

ONLINE z pochodu Baníkovců na Letnou:

15:20 "Vše proběhlo v rámci možností v pořádku, všechny malé problémy jsme vyřešili. Byl to jeden z klidnějších pochodů,” potvrdil jeden z policistů.

15:15 Příznivci už jsou u stadionu. Pochod dopadl na jedničku, tak uvidíme, co se bude dít přímo v Generali Areně.

15:10 Fanoušci Slezanů se pomalu blíží na Letnou, utkání začne za necelé dvě hodiny!

Fanoušci Baníku se blíží na LetnouFanoušci Baníku se blíží na LetnouFoto Tomáš Bönisch (Sport)

15:00 První větší konflikt, policie jednoho z fanoušků Baníku zadržela.

První větší konflikt! Policie jednoho z fanoušků Baníku zadržela

14:50 Fanoušci počastovali zvědavce pokřikem "pražské ku*vy", jinak se ale zatím vše v rámci možností odehrává v přátelské atmosféře.

14:45 První menší konflikt s policií. Při zastávce na záchod jedinec neuposlechl pokyny policie a dostal mírně za uši. Ostatni fanoušci mu domluvili a situace se uklidnila.

14:40 Fanoušků je určitě přes tisíc, takový pochod Praha poslední dva roky nepamatuje. Příznivců Baníku hlasitě fandí, kolemjdoucí si je zvěčňují do svých mobilů. Jeden z nich prohodil: "Mámo, tak tohle jsme ještě nezažili."

Fanoušci Baníku jsou v Praze a pochodují na Spartu

14:30 "V souvislosti s tímto pochodem lze očekávat omezení plynulosti silniční dopravy na pozemních komunikacích právě v okolí zmiňovaného nádraží, potažmo i u nedalekého výstaviště," uvedl policejní mluvčí Tomáš Hulan.

14:25 Baníkovci se na stadion Sparty vydají v početném doprovodu policie.

Fanoušky Baníku doprovází na Letnou stovky policistůFanoušky Baníku doprovází na Letnou stovky policistůFoto Tomáš Bönisch (Sport)

14:10 Fanoušci Baníku dorazili do Prahy. Přijelo 10 plných vagonu, na fanoušky čeká stovka policistu. První pokřik byl je*at ACS. Podle nálady fanoušků se máme na co těšit!

Góly

Domácí: 39. Štetina, 57. Moberg Karlsson, 77. Drchal

Hosté: 29. Diop, 90+3. Kuzmanović

Sestavy

Domácí: Nita – Zahustel, Štetina, Costa, Matěj Hanousek – Sáček, M. Frýdek – Hložek (80. M. Hašek), Dočkal (C), Moberg Karlsson (64. Radaković) – Tetteh (71. Drchal).

Hosté: Laštůvka – Pazdera, Procházka, Stronati, Fleišman – Fillo (80. J. Šašinka), Jánoš (71. Jirásek), R. Hrubý, Holzer – Baroš (C), Diop (58. Kuzmanović).

Náhradníci

Domácí: Heča, Kanga, Chipciu, Drchal, Hašek, Plavšić, Radaković

Hosté: Budinský, Kuzmanović, Jirásek, Granečný, Šašinka, Šindelář, Mešaninov

Karty

Domácí: Štetina, Moberg Karlsson, Štetina

Hosté: Baroš, Fillo, Fleišman, Diop, Jánoš

Rozhodčí

Houdek – Hrabovský, Caletka

Stadion

Generali Arena, Praha-Bubeneč

Návštěva

15 225 diváků

SÁZKAŘSKÉ TIPY: Sparta proti Baníku? Přestřelka to nebude. Jak vsadit na Slavii a Plzeň?

 

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava
Články odjinud


Články odjinud