Změna v televizi! Řádění na fotbale už neukážeme, tvrdí šéf O2 TV Sport | iSport.cz
12. března 2019 • 17:42

Změna v televizi! Řádění na fotbale už neukážeme, tvrdí šéf O2 TV Sport

Autor: šq
TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap
SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje? SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Až příště na fotbale poletí světlice nebo se to na tribuně porve, na stanici O2 TV Sport tyto záběry neuvidíme. „Po sobotním incidentu nebudeme v přenosech Fortuna ligy zabírat divácké excesy,“ napsal na svém Twitteru ředitel O2 TV Marek Kindernay. Reagoval tak na výtržnosti při sobotním šlágru Sparta - Plzeň (4:0).O2 TV se ve svém postoji inspirovala přístupem Ligy mistrů nebo Premier League, kde nežádoucí chování fanoušků rovněž ignorují. „My chceme ukazovat fanoušky, jejich chorea, to nám nevadí, to vítáme. Ale odmítáme vysílat jejich násilí a excesy typu sobotních výtržností. Nechceme, aby to pro ně byl návod, jak se dostat do televize,“ vysvětluje pro iSport.cz Kindernay.

Televizní šéf se domnívá, že propagace takového chování škodí fotbalu a odrazuje slušné fanoušky od návštěvy fotbalu. „Čím víc toto budeme ukazovat, tím více se lidé budou bát chodit na stadiony. My chceme, aby se rodiny s dětmi nebály přijít na fotbal.“

Stanice tribuny bude zabírat v podobných případech i nadále, ovšem poskytne je pouze na vyžádání například pro potřeby Policie České republiky.

O2 TV se navíc zavázala, že charitativní peníze z příštího dílu TIKI-TAKA věnuje na rekonvalescenci zraněné fanynky z Letné.

Momenty, které zvedaly ze sedaček. Krásné i kontroverzní momenty duelu Sparty s Plzní

Jak zamezit řádění na fotbale? Změna legislativy a vystrašení hříšníků!

 

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava
Články odjinud


Články odjinud