Rosický: Od hráčů čekáme odlišné výkony, Ščasný to neměl jednoduché | iSport.cz
25. dubna 2019 • 14:20

Rosický: Od hráčů čekáme odlišné výkony, Ščasný to neměl jednoduché

720p360p
Ščasný po dalším výbuchu končí ve Spartě! Kdo by ho mohl nahradit?
TOP VIDEA
SE SIMONOU na MS: Prohru sledoval i Jágr. Rusko je ještě zklamanější, můžeme toho využít, říká legenda SE SIMONOU na MS: Prohru sledoval i Jágr. Rusko je ještě zklamanější, můžeme toho využít, říká legenda
Kouč Hynek: Rozhodl druhý gól Kanady. Uvidíme, kdo půjde proti Rusům do branky Kouč Hynek: Rozhodl druhý gól Kanady. Uvidíme, kdo půjde proti Rusům do branky
VŠECHNA VIDEA ZDE

Slibný začátek jara, pak ale opět problémy. Sparta se nepovedené období rozhodla vyřešit odvoláním trenéra Zdeňka Ščasného, na zásadním kroku se podílel i sportovní ředitel Tomáš Rosický. „Trend posledních výsledků není dobrý, od hráčů teď očekáváme diametrálně odlišné výkony,“ prohlásil v rozhovoru pro klubovou televizi.Rosický po boku Ščasného působil hned po skončení své hráčské kariéry, v zimě nakonec definitivně převzal jeho původní post sportovního ředitele. Teď ale jejich vzájemná spolupráce skončila.

„Odvolání trenéra nikdy není jednoduchá záležitost. Chtěl bych Zdeňkovi Ščasnému poděkovat za práci, kterou pro Spartu odvedl,“ řekl Rosický. „Jako klub se nenacházíme v jednoduchém období, ani on to proto neměl vůbec jednoduché,“ doplnil pro sparta.cz.

SESTŘIH: Slavia je ve finále MOL Cupu. Spartu smázla 3:0
1080p 720p 360p

Jméno jeho nástupce na Letné hledají, do sobotního zápasu v Opavě mužstvo povede asistent odvolaného kouče Michal Horňák. „Je to zkušený trenér, nejenom mládežnický. Se Spartou vyhrál juniorskou ligu a velice dobře zná prostředí. Michal byl jasná volba,“ podotkl Rosický.

Zároveň věří, že Kanga a spol. se ve zbytku sezony vrátí ke hře z úvodu jara. „Trend posledních výsledků není dobrý, od hráčů očekáváme diametrálně odlišné výkony,“ uvedl sportovní ředitel Pražanů.

Sparta po nevydařeném podzimu sice vstoupila do jarní části ligy sérií šesti vítězství, z posledních čtyř kol ale vyhrála jediné a naposledy v neděli doma nečekaně prohrála 1:3 s předposlední Karvinou. Ve středu navíc Letenští podlehli 0:3 v pohárovém derby Slavii.

Vše o Spartě čtěte ZDE>>>

Heča: Vypadalo to, že trofej ani nechceme. Kouč Slavie vyzdvihl Hušbauera
720p 360p

 
Články odjinud


Články odjinud