Posily pro Spartu: Lischku dolaďují, Trávník je prakticky hotový | iSport.cz
14. června 2019 • 04:40

Posily pro Spartu: Lischku dolaďují, Trávník je prakticky hotový

Autor: jav
TOP VIDEA
iSport podcast: Proč se Sparta při Jílkově debutu rozpadla? Mají hráči správný charakter? iSport podcast: Proč se Sparta při Jílkově debutu rozpadla? Mají hráči správný charakter?
Konec kariéry se blíží, teď chci ale na Turnaj mistryň, říká Strýcová Konec kariéry se blíží, teď chci ale na Turnaj mistryň, říká Strýcová
VŠECHNA VIDEA ZDE

Věcná, s hladkým průběhem. Taková byla čtvrteční schůzka nejvyšších představitelů Sparty a Jablonce, o které deník Sport s předstihem informoval. Její výsledek? Přestup Michala Trávníka na Letnou je prakticky hotový, zbývají už formální podpisy. Na dobré cestě je i příchod Davida Lischky, v jeho případě zbývá doladit některé formální náležitosti.Pražané dlouhodobě jevili o obě opory severočeského klubu velký zájem. Deník Sport už ve středu avizoval, že schůzka na úrovní vedení obou mužstev by měla transfer Michala Trávníka a Davida Lischky do Sparty výrazně posunout. Tak se i stalo.

Oba kluby jsou dohodnuté na přestupové částce za oba hráče, s Trávníkem si klub odsouhlasil i podmínky vzájemné spolupráce. Zbývá ji už pouze potvrdit podpisy. Oficiální oznámení by mohlo následovat ještě do konce tohoto týdne.

Před dotažením je i příchod stopera Lischky, v následujících dnech se budou ještě dolaďovat poslední náležitosti. „Všechno směřuje k tomu, že se oba hráči budou v pondělí hlásit trenéru Jílkovi na startu letní přípravy,“ potvrdil zdroj detailně obeznámený s pozadním jednání.

Sparta už dřív získala tři letní posily: pravého obránce Andrease Vindheima, útočníka Libora Kozáka a talentovaného středopolaře Ladislava Krejčího.

Michal Trávník zažil v Jablonci povedený podzim
Michal Trávník zažil v Jablonci povedený podzim

DEBATA SPORTU: Průvan v kabině Sparty je nereálný. Jílek působí sebevědomě

 

FORTUNA liga - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava
Články odjinud


Články odjinud