Posily pro Spartu: Lischku dolaďují, Trávník je prakticky hotový | iSport.cz
14. června 2019 • 04:40

Posily pro Spartu: Lischku dolaďují, Trávník je prakticky hotový

Autor: jav
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Plzeň - Brno: Bucha vysunul Kopice do úniku, ten se nemýlil! 2:0
Mountfield HK - Liberec: Mazanec vychytal Lence v samostatném úniku
VŠECHNA VIDEA ZDE

Věcná, s hladkým průběhem. Taková byla čtvrteční schůzka nejvyšších představitelů Sparty a Jablonce, o které deník Sport s předstihem informoval. Její výsledek? Přestup Michala Trávníka na Letnou je prakticky hotový, zbývají už formální podpisy. Na dobré cestě je i příchod Davida Lischky, v jeho případě zbývá doladit některé formální náležitosti.Pražané dlouhodobě jevili o obě opory severočeského klubu velký zájem. Deník Sport už ve středu avizoval, že schůzka na úrovní vedení obou mužstev by měla transfer Michala Trávníka a Davida Lischky do Sparty výrazně posunout. Tak se i stalo.

Oba kluby jsou dohodnuté na přestupové částce za oba hráče, s Trávníkem si klub odsouhlasil i podmínky vzájemné spolupráce. Zbývá ji už pouze potvrdit podpisy. Oficiální oznámení by mohlo následovat ještě do konce tohoto týdne.

Před dotažením je i příchod stopera Lischky, v následujících dnech se budou ještě dolaďovat poslední náležitosti. „Všechno směřuje k tomu, že se oba hráči budou v pondělí hlásit trenéru Jílkovi na startu letní přípravy,“ potvrdil zdroj detailně obeznámený s pozadním jednání.

Sparta už dřív získala tři letní posily: pravého obránce Andrease Vindheima, útočníka Libora Kozáka a talentovaného středopolaře Ladislava Krejčího.

Michal Trávník zažil v Jablonci povedený podzim
Michal Trávník zažil v Jablonci povedený podzim

DEBATA SPORTU: Průvan v kabině Sparty je nereálný. Jílek působí sebevědomě

Vstoupit do diskuse
0

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2020/2021

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2020/2021 mění herní systém a čeká ji několik změn. Asi tou nejzasádnější je zrušení nadstavby a 18 týmů v nejvyšší fotbalové soutži.

Od příštího ročníku by se však nadstavba měla opět vrátit. O třetí titul v řadě usiluje Slavia Praha, nováčkem jsou Pardubice a Zbrojovka Brno.

Program a rozpis zápasů Tabulka COVID manuál Dresy Sestřihy zápasů VIDEO momenty Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.cz
Články odjinud


Články odjinud