Souček dál slávistou. Kolik si vydělá? Agent popsal plán do budoucna | iSport.cz
18. června 2019 • 05:00

Souček dál slávistou. Kolik si vydělá? Agent popsal plán do budoucna

TOP VIDEA
Čermák litoval spálené šance: Měl jsem to dát víc po zemi Čermák litoval spálené šance: Měl jsem to dát víc po zemi
SE SIMONOU: Patrik Le Giang o nehodě na Bali, Martinu Dúbravkovi i Vietnamu SE SIMONOU: Patrik Le Giang o nehodě na Bali, Martinu Dúbravkovi i Vietnamu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nejlepší hráč celé ligy, a odteď i jeden z nejbohatších. Tomáš Souček v letním přestupním okně téměř jistě Slavii neopustí, místo toho podepsal pětiletou smlouvu, která mu má vynést pohádkové peníze. Jeho agent Pavel Paska v placené části článku mimo jiné popisuje, jakou strategii má se svým nejcennějším zbožím vymyšlenou do budoucna, a co bude dalším důležitým milníkem Součkovy kariéry.Vedení si posedalo za dlouhý stůl, a s ním i nové tváře David Hovorka, Tomáš Holeš a už v zimě dotažený Júsuf Hilál. Hotové přestupy ale na velké předsezonní tiskovce přebila jiná zpráva. Tomáš Souček dle dohody s předsedou představenstva Jaroslavem Tvrdíkem zůstane ve Slavii. A to i přesto, že stanovenou sumu, tedy deset milionů eur, prý dokonce dva zájemci dokázali překročit.

„Měli jsme dvě nabídky na dvanáct milionů eur, přičemž oba kluby byly ochotny jednat i o vyšší částce,“ prozradil Jaroslav Tvrdík. Má jít o jednoho zástupce ze Serie A o jednoho z bundesligy. Problém? Ani jeden z nich se totiž nekvalifikoval do evropských pohárů.

„Od začátku bylo jasné, že budeme jednat pouze s kluby z TOP pěti lig. Z ostatních destinací by mohli platit, co by chtěli, Tomáš by nešel,“ naráží hráčův manažer Pavel Paska například na dřívější nabídky ze Spartaku Moskva nebo Fenerbahce Istanbul.

„Z těch TOP pěti soutěží přišly dvě odpovídající nabídky, ze Serie A a bundesligy, ale ty zase nesplňovaly jiné naše kritérium, a sice sportovní. Chtěli jsme pouze ty kluby, které hrají Champions League nebo Evropskou ligu,“ doplnil Paska.

Takže co je nového. Tomáš Souček podepsal nový pětiletý kontrakt. Nejde tu ale jen o jeho délku, má to být smlouva, jaká se v Česku jen tak nesjednává. Čtyřiadvacetiletý záložník se podle zákulisních zpráv má stát velkým boháčem. Jeho příjem může

Pokračování článku patří k placenému
obsahu iSportu

S předplatným získáte:

 • Sestřihy všech zápasů FORTUNA:LIGY
 • Exkluzivní videa z hokejové extraligy
 • Profilové rozhovory
 • Zákulisní informace z první ruky
 • Názory slavných expertů
 • Analýzy vítězství a porážek
 • Měsíční předplatné 49 Kč*

  *Cena 49 Kč platí pro první měsíc pro nové
  předplatitele (týká se pouze platby kartou).
  Následující měsíc stojí 99 Kč.

  Objednat
 • Roční předplatné 990 Kč

  Ušetříte 2 měsíce oproti měsíční platbě.

  Objednat

Možnosti platby
?

 • Kartou online
 • Platba online
 • Platba SMS
Firemní předplatné
Roční licence pro firmy a instituce objednávejte zde

FORTUNA liga - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník OstravaČlánky odjinud


Články odjinud