Reiter odjel na soustředění s Baníkem. S Bohemians ladí detaily přestupu | iSport.cz
25. června 2019 • 11:09

Reiter odjel na soustředění s Baníkem. S Bohemians ladí detaily přestupu

Autor: ČTK, iSport.cz
Rudolf Reiter odchází z Bohemians
TOP VIDEA
Liberec - Plzeň: Kopic zakroutil svou střelu až za Nguyena, hosté vedou 2:0! Liberec - Plzeň: Kopic zakroutil svou střelu až za Nguyena, hosté vedou 2:0!
26. ročník Czech Bowlu: Usedne na trůn Ostrava nebo Praha? 26. ročník Czech Bowlu: Usedne na trůn Ostrava nebo Praha?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalisty Ostravy posílí záložník Rudolf Reiter. Čtyřiadvacetiletý hráč do Baníku míří z Bohemians 1905, kluby jsou na jeho příchodu dohodnuty. Oba celky to oznámily na sociálních sítích.Ostrava měla o Reitera zájem už v zimním přestupovém okně, ale tehdy jednání ztroskotala na finančních požadavcích Pražanů. Nyní už se kluby domluvily a hráč se dnes připojil k Baníku při odjezdu na soustředění do Rakouska.

"Mezi kluby je vše dojednáno, teď se ještě dolaďují poslední detaily," řekl výkonný ředitel Ostravy Michal Bělák.

Odchovanec Sparty Reiter se do nejvyšší soutěže dostal v dresu jiného pražského klubu. Za Bohemians 1905 odehrál v lize 59 zápasů a vstřelil čtyři branky.

 

FORTUNA liga - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník OstravaČlánky odjinud


Články odjinud