Sparta - Kluž 0:1. V závěru rozhodl Tucudean. Letenští šance neproměnili | iSport.cz
29. června 2019 • 18:23

Sparta - Kluž 0:1. V závěru rozhodl Tucudean. Letenští šance neproměnili

Sehráváme se, odehráli jsme dobrý zápas, říká Frýdek po porážce s Kluží
Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka
TOP momenty extraligy: Sparta už čtvrtá a rekordman Gulaš TOP momenty extraligy: Sparta už čtvrtá a rekordman Gulaš

Fotbalisté Sparty sehráli v sobotu druhé utkání letní přípravy. Po výhře nad Benešovem (3:1) tentokrát podlehli na rakouském soustředění rumunskému mistrovi CFR Kluž 0:1. Letenští si v zápase vytvořili několik příležitostí, gólem ale žádná neskončila. Kluž rozhodla o své výhře v 88. minutě, kdy její první větší šanci proměnil kanonýr George Tucudean.

Sparta měla více šancí než soupeř, ale nedařilo se jí ve finální fázi. V 11. minutě skončil Plavšičův tečovaný centr na břevně a po změně stran se neprosadil ani střídající útočník Kozák, jedna z letních posil. Vedle něj z nových tváří nastoupili i Trávník s Lischkou, kteří odehráli první poločas.

V 88. minutě rozhodl střídající Tucudean, jenž si zaběhl za obranu a prostřelil sparťanského brankáře Heču. Kluž tak porazila Pražany stejným poměrem jako v pátek jiného účastníka české ligy Mladou Boleslav.

V dalším přípravném utkání změří sparťané v úterý síly s Dynamem Moskva.

Vše o Spartě čtěte zde>>>

Saňák po porážce s Kluží: Ve hře už vidíme prvky z tréninků

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava