Pilař o kauze v Olomouci: Chci být platným hráčem, agent jedná s klubem | iSport.cz
3. prosince 2019 • 11:48

Pilař o kauze v Olomouci: Chci být platným hráčem, agent jedná s klubem

Autor: jon
TOP VIDEA
Slavia - Opava: Hrabina šílenou hrubkou namazal Musovi na první gól, 1:0! Slavia - Opava: Hrabina šílenou hrubkou namazal Musovi na první gól, 1:0!
Zlín - Kometa Brno: Kucsera narazil do zadku Fryšary. Z ledu ho odvezli na nosítkách! Zlín - Kometa Brno: Kucsera narazil do zadku Fryšary. Z ledu ho odvezli na nosítkách!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalový „rozvod“ mezi Václavem Pilařem a Sigmou Olomoucí dopadl velmi nešťastně. Hráč se v rozhovoru pro deník Sport ohradil proti slovům trenéra Radoslava Látala po utkání se Slavií, kde poukazoval na to, že je zdravotně v pořádku. Klub ho přeřadil do béčka a udělil mu pokutu. Další víkend se hráči Sigmy sešli na tiskové konferenci, kde se ve společném prohlášení postavili za trenéra. „Mrzí mne, jak jsou má slova v některých případech vykládána,“ napsal Pilař v prohlášení médiím.Pilař byl na základě svých výroků vyřazen z prvního týmu, sám požádal o rozvázání kontraktu, který mu na Hané končí v létě. Nyní s klubem a agenty řeší, jak vzájemnou spolupráci ukončit.

„V posledních několika dnech se vyrojilo plno názorů na slova, která zazněla v mém rozhovoru pro Sport. Rád bych zdůraznil, že v klubu SK Sigma Olomouci hraji rád a mrzí mne, jak jsou má slova v některých případech vykládána. V rozhovoru jsem chtěl pouze poukázat na to, že se cítím dobře a mám ambici klubu, mužstvu i fanouškům dokázat, že mohu hrát na vrcholové úrovni a být platným prvoligovým hráčem,“ napsal Pilař v posledním prohlášení, které adresoval médiím.

Šikovný záložník si chce najít jiné angažmá, kde by ještě mohl ukázat, že dokáže být platným fotbalistou. Dle svých slov se po zdravotní stránce cítí výborně. „A vím, že to půjde ještě nahoru,“ tvrdil Pilař, když dal najevo veřejně zklamání z toho, že trenér o jeho zdravotním stavu mluvil po utkání se Slavií jinak. V současné chvíli se řeší to, jakým způsobem angažmá v Olomouci ukončit, klub totiž hráče nechce pustit zadarmo.

„Budu velmi rád, když vedení Sigmy Olomouc a můj agent zasednou k jednacímu stolu a mé další působení v klubu vyřeší. Do doby, než se tak stane, přenechám případné komentování jednání či situace okolo mého působení v hanáckém klubu výhradně na mém agentovi a nebudu se k situaci dále vyjadřovat,“ uvedl Pilař.

Prohlášení Václava Pilaře

V posledních několika dnech se vyrojilo plno názorů na slova, která zazněla v mém rozhovoru s názvem „Štve mě to. Jsem zdravý“ pro deník Sport z 27. listopadu 2019. Rád bych zdůraznil, že v klubu SK Sigma Olomouci hraji rád a mrzí mne, jak jsou má slova v některých případech vykládána. V rozhovoru jsem chtěl pouze poukázat na to, že se cítím dobře a mám ambici klubu, mužstvu i fanouškům dokázat, že mohu hrát na vrcholové úrovni a být platným prvoligovým hráčem. Budu velmi rád, když vedení Sigmy Olomouc a můj agent zasednou k jednacímu stolu a mé další působení v klubu vyřeší. Do doby, než se tak stane, přenechám případné komentování jednání či situace okolo mého působení v hanáckém klubu výhradně na mém agentovi a nebudu se k situaci dále vyjadřovat.

SK Sigma Olomouc Vše o klubu ZDE

 

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník OstravaČlánky odjinud


Články odjinud