3. prosince 2019 • 11:48

Pilař o kauze v Olomouci: Chci být platným hráčem, agent jedná s klubem

Autor: jon
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Chorého se bojí. Škoda, že jsem toho pána nepotkal, říká Řepka. Proč je antiKuchta?
Ženský fotbal? Nejrychleji rostoucí sport současnosti, říká marketingová specialistka
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalový „rozvod“ mezi Václavem Pilařem a Sigmou Olomoucí dopadl velmi nešťastně. Hráč se v rozhovoru pro deník Sport ohradil proti slovům trenéra Radoslava Látala po utkání se Slavií, kde poukazoval na to, že je zdravotně v pořádku. Klub ho přeřadil do béčka a udělil mu pokutu. Další víkend se hráči Sigmy sešli na tiskové konferenci, kde se ve společném prohlášení postavili za trenéra. „Mrzí mne, jak jsou má slova v některých případech vykládána,“ napsal Pilař v prohlášení médiím.Pilař byl na základě svých výroků vyřazen z prvního týmu, sám požádal o rozvázání kontraktu, který mu na Hané končí v létě. Nyní s klubem a agenty řeší, jak vzájemnou spolupráci ukončit.

„V posledních několika dnech se vyrojilo plno názorů na slova, která zazněla v mém rozhovoru pro Sport. Rád bych zdůraznil, že v klubu SK Sigma Olomouci hraji rád a mrzí mne, jak jsou má slova v některých případech vykládána. V rozhovoru jsem chtěl pouze poukázat na to, že se cítím dobře a mám ambici klubu, mužstvu i fanouškům dokázat, že mohu hrát na vrcholové úrovni a být platným prvoligovým hráčem,“ napsal Pilař v posledním prohlášení, které adresoval médiím.

Šikovný záložník si chce najít jiné angažmá, kde by ještě mohl ukázat, že dokáže být platným fotbalistou. Dle svých slov se po zdravotní stránce cítí výborně. „A vím, že to půjde ještě nahoru,“ tvrdil Pilař, když dal najevo veřejně zklamání z toho, že trenér o jeho zdravotním stavu mluvil po utkání se Slavií jinak. V současné chvíli se řeší to, jakým způsobem angažmá v Olomouci ukončit, klub totiž hráče nechce pustit zadarmo.

„Budu velmi rád, když vedení Sigmy Olomouc a můj agent zasednou k jednacímu stolu a mé další působení v klubu vyřeší. Do doby, než se tak stane, přenechám případné komentování jednání či situace okolo mého působení v hanáckém klubu výhradně na mém agentovi a nebudu se k situaci dále vyjadřovat,“ uvedl Pilař.

Prohlášení Václava Pilaře

V posledních několika dnech se vyrojilo plno názorů na slova, která zazněla v mém rozhovoru s názvem „Štve mě to. Jsem zdravý“ pro deník Sport z 27. listopadu 2019. Rád bych zdůraznil, že v klubu SK Sigma Olomouci hraji rád a mrzí mne, jak jsou má slova v některých případech vykládána. V rozhovoru jsem chtěl pouze poukázat na to, že se cítím dobře a mám ambici klubu, mužstvu i fanouškům dokázat, že mohu hrát na vrcholové úrovni a být platným prvoligovým hráčem. Budu velmi rád, když vedení Sigmy Olomouc a můj agent zasednou k jednacímu stolu a mé další působení v klubu vyřeší. Do doby, než se tak stane, přenechám případné komentování jednání či situace okolo mého působení v hanáckém klubu výhradně na mém agentovi a nebudu se k situaci dále vyjadřovat.

SK Sigma Olomouc Vše o klubu ZDE

Vstoupit do diskuse
0

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2023/2024

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA se i v sezoně 2023/2024 odehraje ve formátu s nadstavbou. Vrací se skupina o Evropu, protože české týmy budou mít v nadcházející sezoně opět pět pohárových účastníků. Titul obhajuje Sparta Praha.

Základní část - tabulka a rozpis zápasů Dresy iSport Index Sestřihy zápasů VIDEO momenty Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Bohemians 1905

Fotbal dnes * Liga mistrů * Evropská liga * Konferenční liga
Články odjinud


Články odjinud