Koubek vychytal Kadeřábkův Hoffenheim! Bek v 71. minutě střídal | iSport.cz
13. prosince 2019 • 22:48

Koubek vychytal Kadeřábkův Hoffenheim! Bek v 71. minutě střídal

Litvínov - Plzeň: Premiérovou trefu si zapsal za domácí Akim Aliu, 3:1 Litvínov - Plzeň: Premiérovou trefu si zapsal za domácí Akim Aliu, 3:1
INSIDER: Plíškové vadí rozvleklé grandslamy. A mohla Kvitová překvapit světovou jedničku? INSIDER: Plíškové vadí rozvleklé grandslamy. A mohla Kvitová překvapit světovou jedničku?

Souboj českých fotbalistů Pavla Kadeřábka a Tomáše Koubka v 15. kole německé ligy vyzněl pro brankáře Augsburgu. Hosté zvítězili v Hoffenheimu 4:2, dva góly dal Philipp Max. Hoffenheim získal z posledních čtyř kol jen bod, naopak Augsburg už popáté za sebou neprohrál. Přesto je v tabulce výš poražený celek: Hoffenheim je osmý, Augsburg o bod za ním desátý.

Hosté se dostali do vedení v 11. minutě, kdy Florian Niederlechner utekl obráncům a předložil míč před prázdnou branku Philippu Maxovi. Hoffenheim ale rychle odpověděl: Koubka už za tři minuty překonal Robert Skov, jenž skákavou střelou zpoza vápna zakončil kombinaci na jeden dotek.

Max krátce po začátku druhé půle vrátil Augsburgu vedení, když po faulu na Niederlechnera proměnil pokutový kop střelou doprostřed branky. Niederlechner pak byl i u třetí branky hostů, když po zisku míče na půlicí čáře vyslal do brejku Fredrika Jensena.

Hoffenheim zdramatizoval závěr umístěnou hlavičkou Jürgena Locadii, ale hosté v 85. minutě výhru pojistili Iagovým gólem po dalším bleskovém protiútoku. Přihrál mu opět Niederlechner. To už na hrací ploše chyběl domácí obránce Kadeřábek, který střídal v 71. minutě.

Německá fotbalová liga - 15. kolo:

Hoffenheim - Augsburg 2:4 (14. Skov, 80. Locadia - 11. a 50. z pen. Max, 56. Jensen, 85. Iago).

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava