Michal Kvasnica
Premium
18. prosince 2019 • 05:00

Baník zvažuje, co dál. Řeší se trenér, vedení oslovilo možnou náhradu

Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
REVIEW Bohemians: Propad klokanů? Lazaret Ďolíček, letní flopy a starý kádr
53 otázek s Gudasem: komu dal největší nakládačku, proč nosí plnovous
VŠECHNA VIDEA ZDE

Baník prožívá klíčový týden. V nejbližších dnech by se mělo rozlousknout, jakým směrem se klub vydá dál. A to nejen v tom ohledu, zda majitel Václav Brabec uvolní finanční prostředky na posily, ale zejména v personálním složení. Jedním z témat ostravských funkcionářů je pozice trenéra. Bohumil Páník sice uhrál sedmé místo a čtvrtfinále MOL Cupu, ale... „Vnímáme, že zejména na hřištích soupeřů máme rezervy. Nyní řešíme, jak je odstranit,“ říká výkonný ředitel Michal Bělák.Je to velmi citlivá záležitost, ke které se nikdo logicky příliš vyjadřovat nechce. Našlapuje se kolem toho po špičkách, protože Baník trenéra má. Bohumila Páníka. Muže, jenž tým na jaře 2018 převzal v kritické chvíli. Zachránil ho a následně s ním dvakrát po sobě zvládl podzim tak, že na jaře mohl a nyní bude znovu moct bojovat o evropské poháry na dvou frontách.

iSport Premium jako dárek. Pořiďte před Vánoci roční předplatné. Více ZDE>>>

„To nelze vymazat a zapomenout. Z nejdříve beznadějné situace jsme v další sezoně dosáhli mnohem lepšího výsledku, než o jakém jsme vůbec přemýšleli. Tohle je součást historie trenéra Páníka, která o něčem vypovídá,“ upozorňuje výkonný ředitel klubu Michal Bělák. „Jelikož jsme předtím řešili záchranu, tak tímto velkým a nečekaným úspěchem jsme si na sebe upletli bič. Je snazší být štikou ligy jako Slovácko či Budějovice. My jsme vzhledem k ambicím klubu pod mnohem větším tlakem, který samozřejmě dopadá i na trenéra.“

A je otázkou, zda na něj nedopadne úplně.

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa!

Koupit
Vstoupit do diskuse
0

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2023/2024

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA se i v sezoně 2023/2024 odehraje ve formátu s nadstavbou. Vrací se skupina o Evropu, protože české týmy budou mít v nadcházející sezoně opět pět pohárových účastníků. Titul obhajuje Sparta Praha.

Program nadstavby Dresy iSport Index Sestřihy zápasů VIDEO momenty Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Bohemians 1905

Fotbal dnes * Liga mistrů * Evropská liga * Konferenční liga
Články odjinud


Články odjinud