7. února 2020 • 13:48

Plzeň – Krasnodar 4:3. Divokou generálku rozhodli střídající hráči

0
Speciál o Slovácku. Co kouč a kádr? Svědík do Baníku či Plzně? Posunul se, říká Nguyen
SESTŘIH: NY Islanders - Carolina 2:3. Nečas asistencí přiblížil Hurricanes k postupu

Gólově bohatou generálku na jarní část sezony mají za sebou fotbalisté Plzně. Západočeši v ní přestříleli Krasnodar 4:3. Viktoria vedla po trefách Kovaříka a Čermáka už 2:0, ale ruský celek dokázal zásluhou Berga a Sulejmanova srovnat. Krátce po gólu na 2:2 ale český celek opět dvakrát udeřil, když skórovali střídající Mihálik s Chorým. Konečnou podobu výsledku dal Fernandes.

Domácí: 39. Berg, 67. Sulejmanov, 83. Fernandes

Hosté: 10. Kovařík, 24. Čermák, 73. Mihálik, 76. Chorý

Domácí: Sinicyn – Stockij, Martynovič, Borodin, Ramírez – Gazinskij, Olsson, Vilhena – Sulejmanov, Berg, Fernandes (84. Apekov)

Hosté: Hruška – Řezník (73. Havel), Hejda, Brabec, Limberský (57. Hloušek) – Bucha (84. Herc), Kalvach, Čermák (43. Hořava) – Kayamba (73. Kopic), Beauguel (73. Chorý), Kovařík (57. Mihálik)

Hosté: Kayamba

Stadio Municipal de Marbella, Španělsko

65 diváků

Viktoria vedla v Marbelle díky Kovaříkovi a Čermákovi po 24 minutách o dvě branky. Druhý celek ruské ligy však do poločasu zásluhou Berga snížil a v 67. minutě srovnal, když se trefil Sulejmanov.

Rozhodující náskok si svěřenci trenéra Adriána Guľy vypracovali v rozmezí 73. až 76. minuty, kdy se prosadili střídající Mihálik s Chorým. Konečné skóre stanovil Fernandes.

Plzeň si v přípravě poradila s Ústím nad Labem, Sokolovem, Šonanem Bellmare, CSKA Sofia a Örebrem. Jejich jediným zaváháním byla bezbranková remíza s druholigovou Viktorií Žižkov.

Do jarní části soutěže vstoupí v neděli 16. února v Opavě.

FC Viktoria Plzeň Vše o klubu ZDE

Aleš Čermák (25) si plní defenzivní úkoly v generálce proti Krasnodaru

0

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2023/2024

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA se i v sezoně 2023/2024 odehraje ve formátu s nadstavbou. Vrací se skupina o Evropu, protože české týmy budou mít v nadcházející sezoně opět pět pohárových účastníků. Titul obhajuje Sparta Praha.

Základní část - tabulka a rozpis zápasů Dresy iSport Index Sestřihy zápasů VIDEO momenty Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Bohemians 1905