Sparta přechází do útoku! Kolik peněz požaduje po Haškovi na odškodném? | iSport.cz
16. května 2020 • 04:55

Sparta přechází do útoku! Kolik peněz požaduje po Haškovi na odškodném?

Vstoupit do diskuse
10
Video patří k placenému obsahu iSportu
Vybrat předplatné
TOP VIDEA
Jágr a Sparta? Dobrý tah z marketingového hlediska, říká expert deníku Sport Pavel Bárta
Karolína Plíšková dovolila Kateřině Siniakové jediný gem
VŠECHNA VIDEA ZDE

Sparta se pustila do frontální ofenzivy. Spor s Martinem Haškem míří do dalšího procesního bodu. Letenský klub totiž v minulém týdnu doručil na Fotbalovou asociaci (FAČR) rozklad, tedy žalobu, na základě které bude zahájeno rozhodčí řízení v kauze jednostranné výpovědi smlouvy ze strany hráče. Jaké odškodné klub požaduje a na jakých bodech především staví mimořádně rozsáhlou žalobu?Roztočil vysokou hru. A vsadil do banku možná úplně všechno. Martin Hašek svou březnovou jednostrannou výpovědí smlouvy se Spartou spustil spirálu dalších událostí. Klub se proti tomuto kroku okamžitě vymezil, dopředu bylo jasné, že kauzu požene až k právníkům.

iSport Premium nyní pro nové předplatitele jen za 1 Kč na první měsíc a slevy na televize >>>

Napříč dubnem bylo ze strany Letenských navenek hrobové ticho, v zákulisí se ale usilovně pracovalo. Klub si totiž najal renomovaného advokáta Bronislava Šeráka, který mimo jiné zastupuje třeba Miroslava Peltu v dotační kauze.

Šerák dlouhé týdny pracoval na rozsáhlém dokumentu, de facto žalobě, kterou v minulém týdnu doručil na FAČR. Její stěžejní sdělení? Částka, kterou klub požaduje po Haškovi jako odškodné. Podle informací portálu iSport.cz se jedná

Přečtěte si pokračování článku s předplatným Premium
Získejte neomezený přístup již od 1 Kč měsíčně

Chci předplatné Premium
Vstoupit do diskuse
10

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.czČlánky odjinud


Články odjinud