Dynamo má velkého sponzora. Bohatý patriot by mohl klub převzít za rok | iSport.cz
Jan Podroužek
14. července 2020 • 11:35

Dynamo má velkého sponzora. Bohatý patriot by mohl klub převzít za rok

Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Dávid Hancko: NEJ stoper ligy? Připomeňte si jeho TOP 3 momenty
iSport podcast: Přijdou posily do Bohemians? Je zájem o Vodháněla a co Pulkrab?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Převzetí českobudějovického Dynama bude probíhat pozvolnějším tempem. Firma jihočeského patriota Karla Kováře Autodraft, která se zabývá prodejem ojetých vozů, se nejprve stane na sezonu 2020/2021 hlavním sponzorem klubu s tím, že k převzetí by mohlo definitivně dojít až před dalším ročníkem, tedy v létě 2021.Web iSport.cz a deník Sport o Kovářově zájmu vstoupit do jihočeského fotbalu informoval už v průběhu dubna, mluvilo se až o částce třicet milionů korun, o které by podnikatel mohl přifouknout rozpočet Dynama.

S penězi Kovář přichází už nyní, ovšem nejdřív jako hlavní sponzor.

„Dáváme dohromady tým specialistů na datovou analytiku i obchod, který by mohl podpořit vedení klubu novou energií a nápady. Do Dynama chceme přinést účinnou sportovní a obchodní strategii. A chceme tu také využít naše marketingové know-how. Z pozice sponzora budeme moct tohle všechno ověřit, aniž bychom zatím zasahovali do provozu klubu,“ vysvětlil to Kovář pro klubový web.

K tomu by nejspíš mělo dojít, pokud půjde všechno podle plánu, až příští léto.

Budějovické Dynamo
Budějovické Dynamo

„I když má Autodraft dnes svoji centrálu v Praze, doma jsem tady. Vždycky budu. A cítím povinnost vrátit něco ze svého úspěchu i svému kraji,“ říká Kovář o svém vztahu k českobudějovickému fotbalu.

Karel Kovář je majitelem sítě bazarů Autodraft, která prorazila i za hranice.

„Autodraftu se během posledních několika let podařilo díky férovým vztahům se zákazníky obnovit jejich důvěru i v tak složitém segmentu s komplikovanou pověstí. Firma dnes dosahuje miliardového obratu a těží ze skvělých referencí. Myslím si, že je to zkušenost, která by mohla být cenná právě ve fotbale. Klíčem je vždycky tvrdá práce a vztah se zákazníky. Proto chceme kromě investic do sportovní oblasti klást důraz na lepší fanouškovský zážitek, a to do posledního detailu. Fotbal se hraje pro ně,“ říká o svém byznysu, který by chtěl částečně uplatnit právě ve fotbale.

SK České Budějovice Vše o klubu ZDE

Vstoupit do diskuse
0

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Nadstavba FORTUNA:LIGA

Skupina o titul Skupina o Evropu Skupina o záchranu

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělily do tří skupin a hrají nadstavbu. Titul obhájila Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Program a rozpis zápasů Tabulka Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.cz
Články odjinud


Články odjinud