Rada sepsul bookmakery. Přiznal, kolik prohrál kvůli reprezentaci | iSport.cz
Kryštof Rossmann
13. září 2020 • 09:39

Rada sepsul bookmakery. Přiznal, kolik prohrál kvůli reprezentaci

Vstoupit do diskuse
8
TOP VIDEA
Dvořák v redakci Sportu: Jak viděl výhru v UFC a proč skončil v nemocnici?
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia může proti Slovácku zaváhat. Jak vsadit na Baník a Spartu?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Čertil se, už zase. Trenér Petr Rada po vítězném utkání s Baníkem (2:0) pálil do bookmakerů, kteří ho naštvali podceňováním jeho Jablonce i slepovaného národního týmu proti Skotsku. „Vsadil jsem si, že nároďák vyhraje, protože jsem našim věřil. Oni dají kurz pět na nás a 1,60 na Skoty! Věděl jsem, že hráči v týmu mají svoji kvalitu. Bohužel jsem prohrál pět set,“ zaznělo na další z netradičních tiskovek.Minulé kolo se trefoval do koronavirových opatření na stadionech, která neumožňují novinářům vstup na regulérní tiskové konference, teď namířil slovní zbraň proti sázkovým kancelářím. „Nejdřív začnu tím, že jsem byl v sobotu extrémně motivovaný. Ne proti Baníku, ale proti tomu, co jsem si přečetl ve Sportu… Bookmakeři jakoby rádoby už mluví i do toho, v jaké jsme formě a jak hrajeme. Já bych chtěl ty kluky vidět, jestli hráli fotbal,“ začal neočekávaný proslov.

„Vím, že to ve Fortuně dělají, aby vyhrávali peníze, ale že někdo napíše, že hrajeme špatně, nebo to není ono… Ať ke mně ten hoch přijde. Já mu to vysvětlím a chci ho vidět, jak vypadá,“ usmál se Rada a pokračoval druhou částí, kde šlo o reprezentaci. „Je to sponzor naší ligy (Fortuna) a oni podceňují národní tým! Když jsem si přečetl, jaký kurz na nás dali proti Skotsku… Pět na nás a na Skoty 1,60!“

„My jsme fotbalová země, Skoti jsou z ostrovů nejhorší. Dělají to tedy pro peníze, ne proto jestli jsou naši hráči dobří,“ pokračoval 62letý kouč. Sám si vsadil, tiket mu však kvůli prohře národního týmu 1:2 nevyšel. „Vsadil jsem si, protože jsem našim věřil, bohužel jsem prohrál pět set. Ale věřil jsem, že reprezentující hráči mají svou kvalitu.“

Dvouminutový příspěvek zakončil návratem k původnímu tématu. „Přečtu si, že naši lidi, kteří to dělají kvůli penězům, na reprezentaci dají 4,80. A pak budou říkat, jakou formu máme (Jablonec). Je to pro mě scestný, hlava mi to nebere. A teď k zápasu...“ nasměroval ladně pozornost k Baníku Rada.

Komentář bookmakera Fortuny, který rozčílil trenéra Jablonce Petra Radu
Komentář bookmakera Fortuny, který rozčílil trenéra Jablonce Petra Radu

SESTŘIH: Jablonec - Baník 2:0. Rozhodl Schranz, hosté dále tápou

Komentář bookmakera Fortuny, který rozčílil trenéra Jablonce Petra Radu
Komentář bookmakera Fortuny, který rozčílil trenéra Jablonce Petra Radu

Jablonec - Baník: Schranz se prosadil hlavou a posílá domácí do vedení, 1:0!

Jablonec - Baník: Jánošova hrubka, Zelený z dorážky zvyšuje na 2:0!

Vstoupit do diskuse
8

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2020/2021

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2020/2021 mění herní systém a čeká ji několik změn. Asi tou nejzasádnější je zrušení nadstavby a 18 týmů v nejvyšší fotbalové soutži.

Od příštího ročníku by se však nadstavba měla opět vrátit. O třetí titul v řadě usiluje Slavia Praha, nováčkem jsou Pardubice a Zbrojovka Brno.

Program a rozpis zápasů Tabulka COVID manuál Dresy Sestřihy zápasů VIDEO momenty Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.cz

5.kolo
Články odjinud


Články odjinud