Teplice hledají nástupce Hejkala. Proč (ne)přijde Bílek či Frťala? | iSport.cz
Jakub Dvořák
27. listopadu 2020 • 04:40

Teplice hledají nástupce Hejkala. Proč (ne)přijde Bílek či Frťala?

Vstoupit do diskuse
5
TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Baník ztratí ve Zlíně, Sparta od Boleslavi gól nedostane
Sportovci na sítích: Karlos ukázal nahou Lelu, Cibulková se kaje kvůli očkování
VŠECHNA VIDEA ZDE

Pokud by objevili stroj času, zřejmě by toho lidé z teplického managementu tuze rádi využili. Žádné ultimátum pro Stanislava Hejkala. Žádná slova o povinných třech bodech z nedobytného Ďolíčku a doma proti Spartě. Nyní totiž „sklářům“ hrozí, že pokud v neděli skutečně padnou, nemají připraveného Hejkalova nástupce. „Situace je taková, že to v pondělí může převzít i asistent Pavel Drsek a trenér se bude dál hledat,“ řekl Sportu člověk obeznámený s děním uvnitř klubu.Když trenér Stanislav Hejkal v sobotu po prohře v Ďolíčku veřejně potvrdil den starou informaci Sportu, že od vedení před zápasem vyfasoval ultimátum podmíněné ziskem tří bodů ze dvou zápasů, což se sobotním nezdarem automaticky posunulo na domácí duel proti Spartě, teplické vedení omývali.

Jejich vlastní kouč je totiž dostal do pekelně svízelné situace. Pokud by totiž Pražany v neděli neporazil, mohlo se i přes značné výhrady k Hejkalově práci jet dál se současným realizačním týmem. Sportovní úsek by měl delší časový horizont k nalezení nástupce a trenérskou výměnu si mohl pečlivě nachystat.

Sportovní ředitel „sklářů“ Štěpán Vachoušek už dlouhodobě vidí ideálního variantu ve Zdenku Frťalovi, trenérovi Hradce Králové. Kouč vedoucí celku FNL je na Vachouškově seznamu už minimálně rok. Frťala bydlí v Teplicích, zná zdejší prostředí a ještě nedávno se domácích zápasů účastnil jako divák.

Přečtěte si pokračování článku s předplatným Premium
Získejte neomezený přístup již od 49 Kč měsíčně

Chci předplatné Premium
Vstoupit do diskuse
5

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2020/2021

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2020/2021 mění herní systém a čeká ji několik změn. Asi tou nejzasádnější je zrušení nadstavby a 18 týmů v nejvyšší fotbalové soutži.

Od příštího ročníku by se však nadstavba měla opět vrátit. O třetí titul v řadě usiluje Slavia Praha, nováčkem jsou Pardubice a Zbrojovka Brno.

Program a rozpis zápasů Tabulka COVID manuál Dresy Sestřihy zápasů VIDEO momenty Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.cz

16.kolo
Články odjinud


Články odjinud