SESTŘIH: Plzeň - Jablonec 1:1. Zajímavé drama, šance na obou stranách | iSport.cz
17. dubna 2021 • 20:21

SESTŘIH: Plzeň - Jablonec 1:1. Zajímavé drama, šance na obou stranách

6
TOP góly 31. kola: Kubistův angličan, Zorvanův lob nebo Necidova patička
SESTŘIH: Sparta - Baník 3:1. Rozhodla komická hrubka, Dočkal byl u všech gólů

Fotbalisté Jablonce ve 27. kole první ligy remizovali v Plzni 1:1 a po středečním vítězství 1:0 nad Spartou obrali o body dalšího favorita. Severočeši v nejvyšší soutěži neprohráli posedmé za sebou a v neúplné tabulce jim patří druhé místo, o které však mohou v neděli přijít. Pátá Viktoria protáhla sérii bez porážky na osm kol. Domácí poslal do vedení v závěru prvního poločasu Adriel Ba Loua, v 70. minutě vyrovnal Ivan Schranz. Oba týmy v závěru trefily břevno.

Plzeň zahrozila už v první minutě, kdy Beauguelova tečovaná střela skončila na horní síti. Na druhé straně po rohu hlavičkoval Doležal, ale gólman Staněk míč výborně vyrazil. Schranz pak pohotovým pokusem těsně minul domácí branku a Falta zase trefil jen připraveného jabloneckého gólmana Hanuše.

Ve 41. minutě se domácí po rychlé akci prosadili. Kaša vybojoval míč, Šulc ho posunul na Ba Louu a ten ranou z první obstřelil Hanuše. Křídelník z Pobřeží poloviny navázal na středeční trefu proti Zlínu a zaznamenal pátý ligový gól v sezoně.

SESTŘIH: Plzeň - Jablonec 1:1. Dělba bodů, v závěru oba týmy zastavila břevna

Druhý poločas se rozjížděl pomaleji než první, Jablonečtí si ale po hodině hry vytvořili velký tlak. Pilařovu střelu tečoval o kousek vedle Doležal, kterého poté vychytal Staněk. Plzeňský brankář si poradil i s dorážejícím Schranzem a Jovovičovu střelu s problémy vyrazil na roh.

V 70. minutě hosté přece jen vyrovnali. Schranz v pokutovém území obešel Brabce i Limberského a trefil se přesně k tyči. Pro slovenského útočníka to byl jubilejní desátý gól v ligovém ročníku.

Severočeši podzimní domácí ligový duel s Viktorií otočili z 0:2 na 3:2 a blízko dalšímu obratu byl v 81. minutě Považanec, jenž napálil břevno. Těsně před koncem mohl rozhodnout plzeňský Kalvach, ale Hanuš jeho ránu vytáhnul na břevno. Viktoria doma v lize Jablonec neporazila po předchozích šesti vítězstvích za sebou.

Domácí: 41. Ba Loua

Hosté: 70. Schranz

Domácí: Staněk – Limberský (79. J. Kopic), Brabec (C), Kaša, M. Havel – P. Šulc, Kalvach, Káčer (79. Hořava) – Falta, Beauguel (74. Ondrášek), Ba Loua (63. Mihálik).

Hosté: Hanuš – Krob, Zelený, V. Kubista, Štěpánek – Jovović, Hübschman (C) (82. R. Hrubý), Považanec, Pilař (77. Pleštil) – Schranz (90. Podaný), Doležal.

Plzeň - Jablonec: Břevno! Považancova bomba placírkou otřásla bránou

Plzeň - Jablonec: Staněk skvěle zasáhl proti Doležalovi, pak vychytal i Schranze
Video patří k placenému obsahu iSportu
Vybrat předplatné

Plzeň - Jablonec: Parádní Schranzova dělovka z úhlu zapadla za Staňka, 1:1!

Plzeň - Jablonec: Mihálikův pas na volného Faltu vypíchl Kubista!

Plzeň - Jablonec: Doležal tečoval Pilařovu ránu těsně vedle tyče!

Plzeň - Jablonec: “Takhle mi lítaj zuby, ty s..či!” bylo slyšet od kouče Rady. Na sudího?

Plzeň - Jablonec: Nádherný Ba Louův obstřel otevírá skóre! 1:0 pro Viktorii

Plzeň - Jablonec: Krásný ťukes Viktorie zakončil Falta ranou doprostřed

Plzeň - Jablonec: Famózní Kašův průnik, Kubistovy hrubky trestuhodně nevyužil Beauguel

Plzeň - Jablonec: Schranz efektní patičkou střílel těsně vedle!

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2020/2021

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2020/2021 mění herní systém a čeká ji několik změn. Asi tou nejzasádnější je zrušení nadstavby a 18 týmů v nejvyšší fotbalové soutži.

Od příštího ročníku by se však nadstavba měla opět vrátit. O třetí titul v řadě usiluje Slavia Praha, nováčkem jsou Pardubice a Zbrojovka Brno.

Program a rozpis zápasů Tabulka COVID manuál Dresy Sestřihy zápasů VIDEO momenty Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava