30. května 2023 • 15:27

LFA už chystá příští sezonu. Představila novou podobu míče

Autor: iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SESTŘIH: Teplice - Slavia 0:0. Trápení v útoku. Chytilův gól odvolán, Mandous lapil penaltu
Teplice - Slavia: Chytil procpal neposedný balon do sítě! Ale gól odvolán kvůli ofsajdu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ligová fotbalová asociace dnes představila novou podobu jednotného míče pro nadcházející ročník FORTUNA:LIGY. Pokračuje v dlouholeté spolupráci s firmou SELECT, jež dodává balony třeba do první ligy v Portugalsku nebo do skandinávských nejvyšších soutěží.LFA tak navazuje na projekt, který započal minulou sezonou, ve které se poprvé jednotné míče dánské značky objevily. S firmou má mít uzavřený víceletý kontrakt.

„Věříme, že ze strany hráčů a týmů bude mít i tento model stejně skvělé ohlasy, jako jsme zaznamenali během uplynulého roku na minulou verzi míče. Expedice míčů na všechny kluby FORTUNA:LIGY začne už na konci tohoto týdne, aby byly míče klubům k dispozici už na startu letního přípravného období,“ uvedl Daniel Hajný, obchodní a marketingový ředitel LFA.

Oproti variantě z právě skončené sezony by měl mít nový hrací předmět modernější vzhled. SELECT v minulé sezoně dodával míče například do první portugalské ligy či do skandinávských soutěží. Každý z klubů FORTUNA:LIGY pak od LFA obdrží 150 míčů letní verze a 35 zimní varianty.

Vstoupit do diskuse
0

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2023/2024

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA se i v sezoně 2023/2024 odehraje ve formátu s nadstavbou. Vrací se skupina o Evropu, protože české týmy budou mít v nadcházející sezoně opět pět pohárových účastníků. Titul obhajuje Sparta Praha.

Základní část - tabulka a rozpis zápasů Dresy iSport Index Sestřihy zápasů VIDEO momenty Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Bohemians 1905

Fotbal dnes * Liga mistrů * Evropská liga * Konferenční liga

Články odjinud


Články odjinud