Jiří Fejgl
Premium
3. dubna 2024 • 10:40

Sparta v poháru = Ševčíkův čas. Génius se (zatím) zasekl, jaké jsou důvody?

Autor: Jiří Fejgl
Vstoupit do diskuse
17
Video se připravuje ...
TOP VIDEA
Dvořák o Procházkovi: V USA milují extravaganci, pro UFC je ideální „produkt“
Procházkův vítězný chaos! Nástupovka z Rizinu a bouře, samuraj vyzval i moderátora | UFC 300
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jeden mercedes, který vyrazil z Brna, už se v pražské garáži zasekl. Petr Švancara, druhdy talent, neprorazil ve Slavii. Později se ukázalo, že má spíše jiné vlohy než ryze fotbalové… To Michal Ševčík drží ambice nejvyšší, i když po letním přestupu z „Flinty“ do Sparty strádá. Ve středu by však měl přijít jeho čas, ten pohárový. Letenský klub se v semifinále MOL Cupu předvede v Opavě.Když Michal Ševčík na začátku zimní přípravy odkopal na Letné velmi slušně poločas proti FC Kodaň, osmifinalistovi Ligy mistrů, s nímž sparťané v letním předkole top soutěže vypadli, dostal Brian Priske dotaz, zda se mladý šikula blíží možnosti naskočit v základní jedenáctce.

Dánský trenér se zamyslel a prohodil: „To je dobrá otázka, na kterou se mi upřímně těžko hledá odpověď.“ První část souvětí používá často, druhou ne. Tak zapeklitý Ševčíkův případ je. „Konkurence na tomto postu je opravdu vysoká,“ připomněl kouč.

Sám hráč se přesto pustil do boje. Byť by o jeho služby byl dozajista zájem plošně po celé lize, rozhodl se zůstat. Žádné hostování, ústup z pozic. „Vůbec, absolutně. Chci prostě bojovat a dokázat, že na to mám. To stále platí. Ani si nedávám žádný horizont, čísla dokdy a tak nemám rád, protože to je hrozně svazující. Ideálně dneska a teď.“

Tyto věty zazněly z jeho úst na soustředění v Marbelle. Od jeho

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa!

Koupit
Vstoupit do diskuse
17

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2023/2024

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA se i v sezoně 2023/2024 odehraje ve formátu s nadstavbou. Vrací se skupina o Evropu, protože české týmy budou mít v nadcházející sezoně opět pět pohárových účastníků. Titul obhajuje Sparta Praha.

Základní část - tabulka a rozpis zápasů Dresy iSport Index Sestřihy zápasů VIDEO momenty Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Bohemians 1905

Fotbal dnes * Liga mistrů * Evropská liga * Konferenční liga

Články odjinud


Články odjinud