25. dubna 2024 • 13:20

Poslední rok válečníka? Bořil se vzepřel prognózám, jednání trvala déle

Vstoupit do diskuse
11
Video se připravuje ...
TOP VIDEA
Od nájezdů s Finy po zlatou trefu Pastrňáka. Podívejte se na všechny české góly na MS
REVIEW Sparty: Priskeho odchod? Polemika: Neodejde. Ne, klíčem bude Friis
VŠECHNA VIDEA ZDE

Příběh Jana Bořila si žádá o filmové zpracování. Třeba s názvem Válečník, co nechtěl plechové koleno. Před dvěma lety vážně koketoval s koncem kariéry kvůli zmasakrovanému kloubu v noze, v úterý dostal ve Slavii kontrakt na další sezonu. „Jsem nadšený,“ vypravoval a z očí mu vyzařovalo nevýslovné štěstí. Ročník 2024/25 bude zřejmě posledním valčíkem hráče, který umí střílet slavné góly. Anebo taky ne…Slávističtí fanoušci Jana Bořila zbožňují. Všude jinde by mu vzteky nejradši ukroutili hlavu, hlavně ti vyznávající barvy rivala z Letné. Je pro ně padouch. Nepřítel číslo jedna. Prudič, který se na podzim v derby málem serval s Ladislavem Krejčím.

I proto třiatřicetiletý obránce v sešívaném dresu prožije další sezonu. Před dvěma dny Slavia poměrně působivě ohlásila pokračování kapitána. Stalo se tak v průběhu setkání s nejvýznamnějšími partnery klubu. Slávě dodala punc výjimečnosti přítomnost majitele Pavla Tykače. Na fotografii sdílené na sociálních sítích stál po levé Bořilově ruce, vedle předseda představenstva Jaroslav Tvrdík, také trenér Jindřich Trpišovský. Čili jen vybraná společnost. Honorace.

„Jsem nadšený a odhodlaný. Super že tady mohu být zase o rok déle. Moc si toho vážím, jsem šťastný, že pokračuju,“ emotivně popisoval.

Jak by ne. Ve Slavii prožil

Pokračujte ve čtení vytvořením bezplatného účtu nebo přihlášením

Pokračovat
Vstoupit do diskuse
11

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2023/2024

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA se i v sezoně 2023/2024 odehraje ve formátu s nadstavbou. Vrací se skupina o Evropu, protože české týmy budou mít v nadcházející sezoně opět pět pohárových účastníků. Titul obhajuje Sparta Praha.

Program nadstavby Dresy iSport Index Sestřihy zápasů VIDEO momenty Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Bohemians 1905

Fotbal dnes * Liga mistrů * Evropská liga * Konferenční liga


Články odjinud


Články odjinud