Plzeň padla s Lokomotivem, dva góly dostala v nastavení poločasů

Plzeňští fotbalisté na soustředění v Rakousku prohráli i druhý zápas (archivní snímek)
Plzeňští fotbalisté na soustředění v Rakousku prohráli i druhý zápas (archivní snímek)Zdroj: Pavel Mazáč (Sport)
iSport.cz, ČTK
Ročník 2014/15
Začít diskusi (0)

Fotbalisté Viktorie Plzeň v rámci soustředění v Rakousku prohráli i druhé přípravné utkání. Západočeský tým padl 2:4 s ruským Lokomotivem Moskva, třetím týmem posledního ligového ročníku. Plzeňský soupeř dal dvě branky v nastavení poločasů - před přestávkou vyrovnal na 1:1, v závěru pečetil svou výhru na 4:2. Zápas jsme sledovali v podrobné ONLINE reportáži. 

LIVE Po prodl.
24
Detail

ONLINE: Viktoria Plzeň - Lokomotiv Moskva ZDE »

Český vicemistr dvakrát vedl, ale v druhé polovině druhé půle třikrát inkasoval. Plzeň podala lepší výkon než proti Karabachu a už od šesté minuty vedla poté, co Rajtoral nadvakrát překonal gólmana Guilhermeho. V nastavení se ale za obranu Viktorie dostal Tkačjov a sám před Kozáčikem nezaváhal.

Západočeši začali lépe i druhý poločas a v 53. minutě po rohu skóroval hlavičkující Kolář. Reprezentační záložník navázal na gól proti Karabachu. Jenže v polovině druhé půle z penalty srovnal Grigorjev a čtvrt hodiny před koncem povedenou střelou otočil stav Mirančuk. V nastavení pak přidal svou druhou branku v utkání po úniku Grigorjev.

"Byl to zápas dvou rozdílných poločasů. V první půli jsem kontrolovali hru a udávali tempo. Výkon z prvního poločasu musím hodnotit kladně, připravili jsme si řadu šancí," uvedl pro klubový web stoper Václav Procházka. "Druhý poločas byl ovšem jiný. Bohužel po zbytečné penaltě a několika nezachycených brejcích jsme dvakrát inkasovali a nechali soupeře otočit výsledek," dodal.

Ve třetím utkání v Rakousku změří Plzeň ve čtvrtek síly rumunským FC Botosani. "Určitě to nejsou ideální výsledky, dvě prohry o dva góly. Ale cítím, že se naše výkony zvedají. Ve čtvrtek budeme chtít konečně fanouškům opět připomenout, jaký je to pocit, když Viktoria vyhrává," řekl Procházka.

Přípravné fotbalové utkání v Rakousku:

Viktoria Plzeň - Lokomotiv Moskva 2:4 (1:1)
Branky: 6. Rajtoral, 53. Kolář - 69. a 90.+2 Grigorjev, 45.+2 Tkačev, 76. Mirančuk. Sestava Plzně: Kozáčik - Řezník, Hejda, Procházka (76. Hubník), Limberský - Horváth (75. Stratil), Hrošovský - Rajtoral (60. Petržela), Kolář (66. Vaněk), Kovařík (75. Chramosta) - Tecl (60. Bakoš). Trenér: Uhrin ml.

Začít diskuzi

Nejvyšší česká fotbalová soutěž mění v sezoně 2024/2025 oficiální název na Chance Ligu. Titul obhajuje Sparta Praha.

iSport FantasySestřihy zápasůVIDEO momenty

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Bohemians 1905

Fotbal dnes * Liga mistrů * Evropská liga * Konferenční liga

Doporučujeme

Články z jiných titulů