Co jsme tam vyváděli, zoufal si kouč Cipro po přídělu v Boleslavi

Trenér Dynama České Budějovice František Cipro měl po utkání v Mladé Boleslavi o čem přemýšlet. Jeho tým prohrál 1:4.
Trenér Dynama České Budějovice František Cipro měl po utkání v Mladé Boleslavi o čem přemýšlet. Jeho tým prohrál 1:4.Zdroj: Barbora Reichová (Sport)
Ročník 2014/15
Začít diskusi (0)

Sedmdesát pět minut směřovala jeho obnovená premiéra na lavičce Českých Budějovic ke zdárnému výsledku. Nakonec však místo bodového lupu z Mladé Boleslavi odjíždí nový trenér týmu z jihu Čech František Cipro s debaklem 1:4 a starostmi, že tým se po druhé inkasované brance složil.

Dlouho remízové utkání strhl na stranu Boleslavských krásně zahraným přímým volným kopem Jiří Skalák. „V tu chvíli se projevil problém našeho mužstva. Za stavu 1:2 začneme hrát tak, že jsme schopní dostat další tři čtyři góly. V tu chvíli je po nás. Sami jste viděli, jaké v uvozovkách věci jsme tam vyváděli včetně nejzkušenějších hráčů, tedy obou stoperů,“ mračil se po utkání Cipro.

Do stoperské dvojice postavil k Romanu Lengyelovi Jiřího Kladrubského. „Myslel jsem si, že Kladrubský tam přinese rozvahu,“ řekl budějovický trenér, proč zvolil takovéto řešení. Nakonec s ním ale spokojený být nemohl.

Na hosty se poté po druhé inkasované brance valil jeden nebezpečný útok za druhým, dva z nich ještě skončily brankou. „Tohle se nemůže stávat. Nepochopím to. Myslím, že kdyby se hrálo dál, jsme schopní v tom pokračovat,“ dodal zkušený kouč. „Mrzí mě to, tohle se ligovému týmu nesmí stát,“ zakončil Cipro.

Video placeholder
CELÝ SESTŘIH: Mladá Boleslav - České Budějovice 4:1 • iSport TV

Video placeholder
Mladá Boleslav - České Budějovice: Gól Tomáše Wágnera • iSport TV

Video placeholder
Mladá Boleslav - České Budějovice: Gól Jaroslava Machovce na 1:1 • iSport TV

Video placeholder
Mladá Boleslav - České Budějovice: Gól Jiřího Skaláka na 2:1 • iSport TV

Video placeholder
Mladá Boleslav - České Budějovice: Gól Jiřího Skaláka na 3:1 • iSport TV

Video placeholder
Mladá Boleslav - České Budějovice: Gól Jakuba Navrátila na 4:1 • iSport TV
Začít diskuzi

Nejvyšší česká fotbalová soutěž mění v sezoně 2024/2025 oficiální název na Chance Ligu. Titul obhajuje Sparta Praha.

iSport FantasySestřihy zápasůVIDEO momenty

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Bohemians 1905

Fotbal dnes * Liga mistrů * Evropská liga * Konferenční liga

Doporučujeme

Články z jiných titulů