Kat Vaňkát je nejvyšším fotbalovým mužem ústeckého kraje! | iSport.cz
7. března 2015 • 13:25

Kat Vaňkát je nejvyšším fotbalovým mužem ústeckého kraje!

Autor: sh
Vstoupit do diskuse
0
Rozhodčí Zdeněk Vaňkát se nyní stal stal nevyšším mužem Ústeckého krajského fotbalového svazu.
TOP VIDEA
Síly jsem nabíral v karanténě, chci se trenérům ukázat, říká Souček
KARLOS SHOW: Vémola a legendy fotbalu. Klobása, limonáda a šlo se hrát
VŠECHNA VIDEA ZDE

Dokonale plnil zadané mise, které mu nařídili kmotři českého fotbalu. Nyní se rozhodčí Zdeněk Vaňkát stal nevyšším mužem Ústeckého krajského fotbalového svazu. Rozhodla o tom valná hromada, která vloženým bodem do programu odvolala řádně zvoleného předsedu Josefa Tancoše, člena Výkonného výboru FAČR.Když předloni předsedkyně ORK  právnička Markéta Haindlová zvažovala kandidovat na místo nejvyšší osoby českého fotbalu proti Miroslavu Peltovi, podporu jí přislíbil jihočeský klub Malše Roudná. Trest byl okamžitý. Patrně nejvýkonnější kmotr Roman Berbr, jenž pojal za příznivé podržet kolegu Peltu ve funkci za každou cenu, vyslal na vzbouřence misi.

Trojice rozhodčích včele se Zdeňkem Vaňkátem popravila vzdorovitý klub v divizním utkání v Rokycanech, když hostům byli vyloučeni tři hráči a zápas se ani nedohrál. Vaňkát se další rok dostal na listinu rozhodčích pro Synot ligu.

Nyní ochotný vykonavač zvůle znovu za své zásluhy povýšil. Na valné hromadě Ústeckého krajského fotbalového svazu byl v dodatkovém bodu programu odvolán řádně zvolený předseda Josef Tancoš, člen Výkonného výboru FAČR,  a jeho pozici tak podle stanov zaujal dosavadní místopředseda krajského výboru a předseda disciplinární komise Vaňkát.

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud