21. srpna 2018 • 16:12

Nádherný gól z vlastní půlky. Jsem jako Mbappé, smál se vítěz ankety Fortuna Gól snů

Autor:
Reklama
Nádherný gól z vlastní půlky. Jsem jako Mbappé, smál se vítěz ankety Fortuna Gól snů
TOP VIDEA
ZLATÁ PÍŠŤALKA: Slavia měla zahrávat penaltu. Ta se měla pískat i proti Plzni ZLATÁ PÍŠŤALKA: Slavia měla zahrávat penaltu. Ta se měla pískat i proti Plzni
Šural před pátečním šlágrem: Plzeň nás nesnáší, půjde proti nám naplno! Šural před pátečním šlágrem: Plzeň nás nesnáší, půjde proti nám naplno!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Neuvěřitelný gól z vlastní poloviny přinesl Lukáš Vojtkovi z Rýmařova vítězství v anketě Fortuna Gól snů měsíce za červen. Šikovný hráč týmu z MSFL, kterého zdobí především rychlost, využil špatného postavení brankáře a skvělou koncovkou ho přeloboval z vlastní půlky hřiště. „Zasloužený vítěz, takových gólů padá málo. Já třeba nikdy takový nedal ani na tréninku,“ chválil vítěze bývalý kanonýr Petr Švancara. Přečtěte si rozhovor s vítězem ankety, ve které se vybírá nejhezčí gól z nižších fotbalových soutěží.Jak si se dozvěděl o Gólu snů a co říkáš na projekt, znals ho i před tvým vítězstvím?
„O projektu jsem se dozvěděl přibližně v květnu minulého roku, kdy jsem se stal součástí přenosu, kde si mě vzal do elektronické tužky Petr Švancara a to jako ,,oslava gólu,,a začali mi to posílat kamarádi na Facebooku.“

Nominoval ses sám, někdo z tvých přátel nebo jsi to vůbec nevěděl a dozvěděl ses to až z Facebooku?
„No popravdě ani nevím komu poděkovat.. Byl to asi někdo z realizačního týmu v Rýmařově.“

Jak dlouho hraješ fotbal?
„Fotbal hraji od svých 6 let.“

Nádherný gól z vlastní půlky. Jsem jako Mbappé, smál se vítěz ankety Fortuna Gól snů
1080p 720p 360p

Nejoblíbenější tým a hráč?
Real Madrid, Cristiano Ronaldo.“

Kolik bys zvládl žonglů před trenérem Radou?
„Po 50-ti žonglech by mi řekl, ať toho nechám, bylo by to na dlouho (smích).“

Ve studiu se mluvilo o tom, že nově hledáš klub v Praze. Popiš ve zkratce svojí kariéru a ke kterému hráči by ses nejvíc připodobnil? 
Ano. S přítelkyní se chystáme stěhovat do Prahy, takže budu hledat práci a nové fotbalové působiště. Fotbal jsem začínal hrát na ZŠ v České Vsi. Do žákovských kategorií jsem přestoupil do Jeseníku, kde jsem se zúčastňoval výběrových kempů a soustředění v Sigmě Olomouc. K působení v Sigmě ale nikdy nedošlo z finančních důvodů. Mužskou kategorii jsem začínal v Krajském přeboru v Jeseníku, odkud jsem následně šel na hostování do divizního Šumperku, kde jsem působil přibližně 2 roky. Pak jsem pokračoval do Mikulovic, což byl účastník MSFL, kde jsem si zlomil zánártní kůstky a po rekonvalescenci začal hrát opět v Jeseníku. Po úplném zotavení jsem šel hostovat do Mohelnice na půl roku a následně do Rýmařova což byly účastníci MSFL. A ke komu bych se připodobnil? Těžká otázka , ale jsem tahový hráč s dobrým výskokem a rychlostí, takže možná Kylian Mbappe (smích). Těžko říct, fakt nevím.“

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 8. kola Fortuna ligy »

9. kolo Fortuna ligy:

Zlín - Ostrava (pá 21.9., 18:00), Olomouc - Dukla (so 22.9., 15:00), Opava - Teplice (so 22.9., 17:00), Mladá Boleslav - Slovácko (so 22.9., 17:00), Karviná - Příbram (so 22.9., 17:00), Sparta - Liberec (so 22.9., 19:00), Slavia - Bohemians (ne 23.9., 18:00), Jablonec - Plzeň (po 24.9., 18:00)
Klasická verze
Mobilní verze