2. ledna 2013 • 19:15

Horník se vrací na scénu. Nastupuje do střížkovských Bohemians

Autor: rjm, šf
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Bořil v ofsajdu? Asi ano, ale žádný záběr není stoprocentní. Nejasná ČK pro Petráka
SESTŘIH: Boston - Toronto 2:3. Pastrňák dal první gól v play off, rozhodl ale Matthews
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nejdřív chtěli Tomáše Řepku, teď ale ulovili jiné velké jméno – do zázemí klubu. Střížkovští Bohemians se ve středu večer dohodli na nástupu protřelého šíbra Ivana Horníka. Na starosti bude mít veškeré dění nejen kolem druholigového týmu, ale i mládež. S klubem se prozatím dohodl na půlroční spolupráci. Za jeho příchodem stojí jiný kontroverzní muž: majitel klubu Karel Kapr.Nový rok začal Ivan Horník ve velkém stylu. Loni na podzim se sice spěšně rozloučil s třetiligovým Chomutovem, teď to ale při plnění svého plánu na comeback v českém fotbale zkusí o soutěž výš. Ve střížkovských Bohemians.

„Jsme domluvení. Je to pro mě samozřejmě velká motivace,“ potvrdil Sportu Horník. „Nejdůležitější pro mě je, aby to mělo hlavu a patu, abychom měli společnou filozofii,“ dodal zkušený funkcionář, který se do fotbalu vrátil po pětiletém trestu.

Pražskému klubu, který již v minulosti nahlédl i do nejvyšší soutěže, se Horník náramně hodí. Dosavadní sekretář klubu Vladimír Rosenberger totiž odešel do prvoligové Mladé Boleslavi, někdejší sportovní manažer klubu Michal Dyml pro změnu bude působit v Baníku Ostrava.

„Ve čtvrtek a pátek si promluvím s lidmi ze sportovního vedení a hráči,“ naplánoval Horník.

O Horníkovi se na konci listopadu minulého roku mluvilo v souvislosti s angažmá v pražské Slavii. Už jen zmínka o možné spolupráci slavného „S“ s protřelým fotbalovým manažerem vyvolala ohromnou nevoli fanoušků.

„Vím, že v současné atmosféře vyvolané další korupční aférou by moje angažmá v jakémkoli klubu vyvolalo nejrůznější reakce. Ale i když jsem umazaný‘ minulostí, rád bych se do velkého fotbalu jednou vrátil,“ připustil tehdy Horník.

Ivan Horník sleduje dění na hřišti
Ivan Horník sleduje dění na hřišti

Vstoupit do diskuse
0

EURO 2024 v Německu

Program EURO 2024 Los EURO 2024 Vstupenky na ME ve fotbale Kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a Gruzii.

Fotbal dnes * Evropská liga

Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud