Pulpit končí, už není trenérem Vítkovic. Řeší se jeho nová role | iSport.cz
Richard Šíma
20. prosince 2016 • 18:11

Pulpit končí, už není trenérem Vítkovic. Řeší se jeho nová role

TOP VIDEA
Bizarní posily Plzně: Troublemaker Kace, ale i Poznar nebo Ivanschitz
TOP 5 sportovních filmů: legendy tenisu i příběh kontroverzní krasobruslařky
VŠECHNA VIDEA ZDE

Druholigové Vítkovice už podruhé v této sezoně mění trenéra. Martin Pulpit u mužstva končí, na svou pozici se vrací Roman West, který v ostravském klubu sezonu zahájil, po jedenáctém kole byl ale odvolán. Pulpit ale ve Vítkovicích možná zůstane. Pokud ano, nejspíše na pozici skauta.„Myslíme si, že tímto způsobem budeme fungovat lépe,“ glosoval návrat staronového trenéra Pavel Filipčík, jenž se v pátek na klubové valné hromadě stal novým předsedou představenstva MFK Vítkovice. „Dá se říct, že tato trenérská změna je částečně i důsledkem výsledku valné hromady,“ dodal Filipčík, jenž ale víc trenérskou rošádu komentovat nechtěl.

Pulpitovi s koncem podzimu vypršela ve Vítkovicích jeho krátká smlouva. V pěti utkáních, v nichž druholigového nováčka vedl, získaly Vítkovice jeden bod za remízu s Českými Budějovicemi.

„Ano, i k tomu jsme při našem rozhodování přihlédli, nicméně jedná se o celý soubor důvodů, nechci se o nich ale více rozšiřovat,“ řekl Filipčík.

„My věříme, že mužstvo pod Romanem Westem herně zabere a že se o záchranu v soutěži ještě popere. S panem Pulpitem budeme jednat o jiné formě spolupráce, není vyloučeno, že se stane naším skautem, ale to předbíhám,“ dodal šéf klubu, který je po podzimní části sezony předposlední se sedmibodovou ztrátou na čtrnácté Pardubice.

 

 
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud