30. srpna 2018 • 21:08

Zbrojovka s novým koučem ztratila vedení 2:0! U lídra v Ústí remizovala

0
Speciál o Slovácku. Co kouč a kádr? Svědík do Baníku či Plzně? Posunul se, říká Nguyen
SESTŘIH: NY Islanders - Carolina 2:3. Nečas asistencí přiblížil Hurricanes k postupu

Fotbalisté Ústí nad Labem remizovali v předehrávce 7. kola druhé ligy s Brnem 2:2. Severočeši stáhli dvoubrankové manko, ale na obrat už nedosáhli a podruhé za sebou ztratili body. I tak se vyhoupli zpět do čela neúplné tabulky o bod před České Budějovice. Brno v premiéře pod trenérem Pavlem Šustrem uhrálo druhou remízu v ročníku a s osmi body je deváté.

Zbrojovka přitom vstoupila do utkání skvěle a v 26. minutě vedla 2:0. V sedmé minutě se prosadil hostující Růsek po rohu a poté doklepl míč do sítě Krejčí. V 31. minutě ale z dorážky snížil domácí Jindráček a v 54. minutě střelou z dálky k tyči zařídil dělbu bodů Procházka.

7. kolo druhé fotbalové ligy:

Ústí nad Labem - Brno 2:2 (1:2)

Branky: 31. Jindráček, 54. Procházka - 7. Růsek, 26. Krejčí. Rozhodčí: Severýn - Melichar, Novák. ŽK: Brak, Richter, Leibl - Růsek, Krejčí, Magera, Štepanovský, Jambor. Diváci: 2065.

1. Č. Buděj. 30 23 3 4 60:24 72
2. Jihlava 30 17 7 6 50:33 58
3. Brno 30 17 6 7 63:31 57
4. Hr. Králové 30 15 8 7 36:18 53
5. Ústí 30 15 4 11 44:39 49
6. Varnsdorf 30 13 9 8 33:26 48
7. Pardubice 30 11 11 8 45:34 44
8. Vítkovice 30 11 7 12 32:44 40