2. září 2018 • 19:46

Jihlava prohrála poprvé v sezoně, promarnila šanci jít do čela

0
Speciál o Slovácku. Co kouč a kádr? Svědík do Baníku či Plzně? Posunul se, říká Nguyen
SESTŘIH: NY Islanders - Carolina 2:3. Nečas asistencí přiblížil Hurricanes k postupu

Fotbalisté Jihlavy v sedmém kole druhé ligy prohráli 0:1 ve Varnsdorfu a zaznamenali první porážku v nové sezoně. Vysočina, pro kterou šlo o třetí bodovou ztrátu za sebou, promarnila šanci posunout se na první místo tabulky. Jedinou branku zápasu dal v 66. minutě Daniel Kozma.

Jihlavě patří třetí místo o bod za druhými Českými Budějovicemi a o dva za prvním Ústím nad Labem. Stejně 14 bodů jako Vysočina má čtvrtý Hradec Králové, který si dnes poradil 3:1 s Vlašimí. Domácí sice prohrávali po brance Oskara Fotra ze 47. minuty, ale pak skóre otočili zásluhou Fahrudina Durdeviče, Filipa Zorvana a Adama Vlkanovy, jenž skóroval z penalty.

7. kolo druhé fotbalové ligy

Hradec Králové - Vlašim 3:1 (0:0)
Branky: 56. Durdevič, 60. Zorvan, 77. Vlkanova z pen. - 47. Fotr. Rozhodčí: Klíma - Petřík, Dressler. ŽK: Kropáček, Urma, Martinec, Martan, Jukl - Piško, Fotr. Diváci: 846.

Táborsko - Chrudim 0:1 (0:1)
Branka: 30. Krčál z pen. Rozhodčí: Královec - Kubec, Pečenka. ŽK: Ngimbi, Navrátil - Krčál, Kopecký, Froněk, Mrázek. Diváci: 812.

Varnsdorf - Jihlava 1:0 (0:0)
Branka: 66. Kozma. Rozhodčí: Cieslar - Dohnálek, Polák. ŽK: Heppner, Bláha, Barac - Klobása, Zoubele, Fulnek. Diváci: 849.

Znojmo - Prostějov 0:1 (0:0)
Branka: 61. Koudelka. Rozhodčí: Vojkovský - Kotalík, Mojžíš. ŽK: Slaninka, Koudelka, Šteigl (všichni Prostějov). Diváci: 321.

0

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a Gruzii.