Jihlava prohrála poprvé v sezoně, promarnila šanci jít do čela | iSport.cz
2. září 2018 • 19:46

Jihlava prohrála poprvé v sezoně, promarnila šanci jít do čela

Liberec - Dukla: Kozák krásným lobem zvýšil na 2:0! Liberec - Dukla: Kozák krásným lobem zvýšil na 2:0!
Vítkovice - Třinec: Neskutečný obrat! Poslední gól zápasu vstřelil Kovařčík, 3:4 Vítkovice - Třinec: Neskutečný obrat! Poslední gól zápasu vstřelil Kovařčík, 3:4

Fotbalisté Jihlavy v sedmém kole druhé ligy prohráli 0:1 ve Varnsdorfu a zaznamenali první porážku v nové sezoně. Vysočina, pro kterou šlo o třetí bodovou ztrátu za sebou, promarnila šanci posunout se na první místo tabulky. Jedinou branku zápasu dal v 66. minutě Daniel Kozma.

Jihlavě patří třetí místo o bod za druhými Českými Budějovicemi a o dva za prvním Ústím nad Labem. Stejně 14 bodů jako Vysočina má čtvrtý Hradec Králové, který si dnes poradil 3:1 s Vlašimí. Domácí sice prohrávali po brance Oskara Fotra ze 47. minuty, ale pak skóre otočili zásluhou Fahrudina Durdeviče, Filipa Zorvana a Adama Vlkanovy, jenž skóroval z penalty.

7. kolo druhé fotbalové ligy

Hradec Králové - Vlašim 3:1 (0:0)
Branky: 56. Durdevič, 60. Zorvan, 77. Vlkanova z pen. - 47. Fotr. Rozhodčí: Klíma - Petřík, Dressler. ŽK: Kropáček, Urma, Martinec, Martan, Jukl - Piško, Fotr. Diváci: 846.

Táborsko - Chrudim 0:1 (0:1)
Branka: 30. Krčál z pen. Rozhodčí: Královec - Kubec, Pečenka. ŽK: Ngimbi, Navrátil - Krčál, Kopecký, Froněk, Mrázek. Diváci: 812.

Varnsdorf - Jihlava 1:0 (0:0)
Branka: 66. Kozma. Rozhodčí: Cieslar - Dohnálek, Polák. ŽK: Heppner, Bláha, Barac - Klobása, Zoubele, Fulnek. Diváci: 849.

Znojmo - Prostějov 0:1 (0:0)
Branka: 61. Koudelka. Rozhodčí: Vojkovský - Kotalík, Mojžíš. ŽK: Slaninka, Koudelka, Šteigl (všichni Prostějov). Diváci: 321.

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky