Dukla vyhrála druholigové derby se Žižkovem. González se blýskl přímákem | iSport.cz
4. srpna 2019 • 12:38

Dukla vyhrála druholigové derby se Žižkovem. González se blýskl přímákem

České Budějovice - Slavia: Stanciu využil prostoru a napřáhl k parádní pumelici, 0:1 České Budějovice - Slavia: Stanciu využil prostoru a napřáhl k parádní pumelici, 0:1
Preview bundesligy: Dortmund bude šlapat na paty Bayernu Preview bundesligy: Dortmund bude šlapat na paty Bayernu

Fotbalisté Dukly porazili v 3. kole druhé ligy v pražském derby Žižkov 2:0. Tým z Julisky, který v minulé sezoně jako jediný sestoupil z nejvyšší soutěže, napravil úvodní domácí porážku s Třincem a s dvěma výhrami mu patří třetí místo v tabulce o bod za vedoucí dvojicí Jihlava a Pardubice. Viktoria má na kontě tři body.

Dukla se dostala do vedení v 21. minutě, kdy se po přímém kopu z dálky nádherně trefil do horního rohu branky González. Žižkov se po přestávce tlačil za vyrovnáním, ale Batioja ve velké šanci trestuhodně přestřelil a na druhé straně v 74. minutě definitivně rozhodl Tetour z penalty, kterou rozhodčí Adámková nařídila za faul Březiny na Kovala.

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava