FORTUNA národní liga | Zbrojovka vybrala Páníka, má však smlouvu ve Zlíně. Klub chce i Hořavu | iSport.cz
9. června 2021 • 21:53

Zbrojovka vybrala Páníka, má však smlouvu ve Zlíně. Klub chce i Hořavu

Vstoupit do diskuse
4
TOP VIDEA
Bohemians - Plzeň: Káčer krásným obstřelem otočil na 2:1 pro Viktorii!
Baník - Zlín: Ostrava rozebrala šílenou defenzivu hostí, na konci krásné akce stál Lischka, 3:0
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hotovo? Zbrojovku podle informací iSport.cz nejspíš povede v nové druholigové sezoně Bohumil Páník (64), který na začátku května skončil kvůli neuspokojivým výsledkům ve Zlíně. Ve funkci má nahradit Richarda Dostálka, jenž dojel minulou sezonu po odvolaném Miloslavu Machálkovi a nedokázal Brno zachránit mezi elitou.Páníkův příchod je však vázán na dohodu se Zlínem, kde má rodák z Přílep u Holešova stále platnou smlouvu na další rok. Vedení Fastavu se zatím nikdo ze Zbrojovky neozval.

Páníka chce dosadit do klubu Adolf Šádek, majitel Plzně. Ten se postupem času stal nejbližším poradcem majitele Václava Bartoňka v otázce trenérů a hráčů. „Pro těžký boj o postup chtěl někoho zkušeného,“ uvedl zdroj.

Ve hře byl i Václav Kotal, bývalý kouč Sparty. Pokud se Páník domluví se Zlínem, čeká se, že si s sebou vezme věrného asistenta Jana Somberga. Zbrojovka má po sestupu za cíl okamžitý návrat mezi elitu. Staví však nové mužstvo. Opory v čele s Dreksou, Růskem či Pernicou odchází.

V první lize je zájem mimo jiné i o útočníka Jana Hladíka a nadaného záložníka Ondřeje Pachlopníka. Výraznou posilou pro F:NL by se mohl stát záložník Tomáš Hořava (33), jenž ukončil své angažmá v Plzni.

FC Zbrojovka Brno Vše o klubu ZDE

INSIDER speciál 1: Trpišovský si zaslouží víc peněz než top hráči, říká Hašek

INSIDER speciál 2: Jestli lhal, je Plavšič trdlo, ale ne zrádce, míní Hašek

Vstoupit do diskuse
4
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud