26. dubna 2017 • 12:17

Holoubek už zase trénuje. Na Spartě mu svěřili tým do šestnácti let

Autor: ,
TOP VIDEA
CELÝ SESTŘIH: Sparta - Slavia 3:3. Dramatické derby, hosté srovnali z 0:3 CELÝ SESTŘIH: Sparta - Slavia 3:3. Dramatické derby, hosté srovnali z 0:3
Rozhodčí od videa při derby Sparta - Slavia: Všechny situace byly jasné Rozhodčí od videa při derby Sparta - Slavia: Všechny situace byly jasné
VŠECHNA VIDEA ZDE

Trenér David Holoubek se vrací ke sparťanské mládeži. 36letý kouč, který byl na začátku jarní sezony odvolaný od prvního týmu, převzal do konce sezony sparťanský výběr hráčů do 16 let. Klub o tom informoval na svém webu.Tým do šestnácti let vedl na Spartě Petr Havlíček, který ale na začátku jara kývl na nabídku druholigové Vlašimi. Po něm mužstvo převzal dosavadní asistent Martin Bubeník, od něj ho nyní dostal na starost David Holoubek.

Mladý trenér prožívá divokou sezonu plnou zvratů. Začal ji jako trenér sparťanské devatenáctky a asistent Zdeňka Ščasného u prvního týmu. Po jeho odvolání převzal letenské áčko jako hlavní trenér a u devatenáctky skončil.

V zimě zůstal u prvního týmu Sparty, kde ho doplnil jako hlavní trenér Tomáš Požár. Holoubek totiž nevlastní potřebnou profilicenci, studium by měl dokončit během května. 

S Požárem ale u áčka vydrželi jen do půlky března, kdy je po neuspokojivých výsledcích vedení odvolalo a na Letnou nastoupil Petr Rada.

Po krátké pauze, kterou Holoubek věnoval především trenérskému studiu, se progresivní kouč vrací ke sparťanské mládeži, kde v minulých sezonách dosáhl řady úspěchů.

Mladé sparťany povede už ve středu proti Bohemians. Hráči do šestnácti let jsou ve své tabulce zatím druzí, ztrácí šest bodů na vedoucí Slavii.

720p 480p 360p 240p
Holoubkova éra ve Spartě v číslech: velké skalpy, debuty i ztráty

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

 Klasická verze
Mobilní verze