25. října 2017 • 22:20

Slavii nakopl gól z centru. Frydrych to tak chtěl, vtipkoval Šilhavý

720p360p
Slavii nakopl gól Frydrycha. Prý to tak chtěl trefit, smál se Šilhavý po skalpu Jihlavy
Má pozice ve Slavii? Už není tak silná jako dřív, říká kapitán Škoda Má pozice ve Slavii? Už není tak silná jako dřív, říká kapitán Škoda
Ligový speciál už v pátek v deníku Sport: soupisky, program, rozhovor s Hapalem Ligový speciál už v pátek v deníku Sport: soupisky, program, rozhovor s Hapalem

Poločasový výsledek Slavii moc nenahrával, nakonec je z toho ale postup. Úřadující mistr si v osmifinále MOL Cupu poradil s Jihlavou a po výhře 3:1 postupuje dál. Taková náprava po ligové prohře s Libercem těší hlavně trenéra Jaroslava Šilhavého, který myslí na zisk trofeje.

"Pro nás to je hodně důležité vítězství. Máme v MOL Cupu ty nejvyšší ambice. Očekávaní bylo veliké i vzhledem k domácí ligové prohře s Libercem. Potřebovali jsme vyhrát, což jsme zvládli, ačkoliv šli domácí brzy do vedení," hodnotil pohárové utkání trenér Slavie Jaroslav Šilhavý.

Jihlava šla do vedení už ve 21. minutě, když se z dálky prosadil Nový. Se Slavií to ještě do poločasu nevypadalo vůbec dobře. "Začátek nám trochu utekl, domácí nás zaskočili. Chtěli jsme úvod utkání zvládnout a jít do vedení. To se ale povedlo Jihlavě, navíc tam měla ještě dvě situace, kdy jsme to museli zachraňovat a trochu jsme si koledovali," připustil Šilhavý.

Slavii nakopla 52. minuta, kdy vyrovnávací branku vstřelil bek Michal Frydrych, který z dálky přehodil gólmana Rakovana. "Prý to tak chtěl trefit, viděl jak vyběhl brankář," vtipkoval trenér sešívaných, on i sám obránce pak uznali, že šlo spíš o nepovedený centr.

První gól byl čára přes rozpočet, ale zvládli jsme to, radují se Frydrych a Bílek
720p 360p

Jakub Hromada a Davis Ikaunieks při zápase Jihlavy se Slavií

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.