25. října 2017 • 22:20

Slavii nakopl gól z centru. Frydrych to tak chtěl, vtipkoval Šilhavý

720p360p
Slavii nakopl gól Frydrycha. Prý to tak chtěl trefit, smál se Šilhavý po skalpu Jihlavy
PĚTKA: Hvězdou Trávník. Hašek ustál céres od syna, zklamala Příbram PĚTKA: Hvězdou Trávník. Hašek ustál céres od syna, zklamala Příbram
SESTŘIH: Sparta - Litvínov 1:2. Rozhodl Hanzl, nahrál mu brankář Janus SESTŘIH: Sparta - Litvínov 1:2. Rozhodl Hanzl, nahrál mu brankář Janus

Poločasový výsledek Slavii moc nenahrával, nakonec je z toho ale postup. Úřadující mistr si v osmifinále MOL Cupu poradil s Jihlavou a po výhře 3:1 postupuje dál. Taková náprava po ligové prohře s Libercem těší hlavně trenéra Jaroslava Šilhavého, který myslí na zisk trofeje.

"Pro nás to je hodně důležité vítězství. Máme v MOL Cupu ty nejvyšší ambice. Očekávaní bylo veliké i vzhledem k domácí ligové prohře s Libercem. Potřebovali jsme vyhrát, což jsme zvládli, ačkoliv šli domácí brzy do vedení," hodnotil pohárové utkání trenér Slavie Jaroslav Šilhavý.

Jihlava šla do vedení už ve 21. minutě, když se z dálky prosadil Nový. Se Slavií to ještě do poločasu nevypadalo vůbec dobře. "Začátek nám trochu utekl, domácí nás zaskočili. Chtěli jsme úvod utkání zvládnout a jít do vedení. To se ale povedlo Jihlavě, navíc tam měla ještě dvě situace, kdy jsme to museli zachraňovat a trochu jsme si koledovali," připustil Šilhavý.

Slavii nakopla 52. minuta, kdy vyrovnávací branku vstřelil bek Michal Frydrych, který z dálky přehodil gólmana Rakovana. "Prý to tak chtěl trefit, viděl jak vyběhl brankář," vtipkoval trenér sešívaných, on i sám obránce pak uznali, že šlo spíš o nepovedený centr.

První gól byl čára přes rozpočet, ale zvládli jsme to, radují se Frydrych a Bílek
720p 360p

Jakub Hromada a Davis Ikaunieks při zápase Jihlavy se Slavií

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 11. kola Fortuna ligy »

12. kolo Fortuna ligy:

Bohemians 1905 - Plzeň (pá 19.10., 18:00), Olomouc - Zlín (so 20.10., 15:00), Slovácko - Teplice (so 20.10., 17:00), Baník - Karviná (so 20.10., 17:00), Příbram - Jablonec (so 20.10., 17:00), Dukla - Opava (ne 21.10., 15:00), Liberec - Slavia (ne 21.10., 17:00), Sparta - Boleslav (po 22.10., 18:00)