ČTK, iSport.cz
Evropská liga
Začít diskusi (0)

Velmi spokojený mohl být po zápase Boleslavi na půdě Brijegu trenér Středočechů Karel Jarolím. Jeho svěřenci totiž nedali bosenkému soupeři šanci a deklasovali ho 4:0. „Herní projev byl lepší než v prvním zápase a jsem s výkonem spokojený,“ pochvaloval si náročný kouč. On a celý tým se nyní těší na další kolo, ve kterém se Boleslav utká se slavným Lyonem.

KonecLIVE Po prodl.
04

„Avizoval jsem, že nemůžeme hrát jen na uhájení výsledku, ale že musíme být aktivní a pokusit se vstřelit branku,“ připomněl Jarolím svá slova, která vynesl ještě před samotným duelem.

„V začátku jsme sice zaváhali a soupeř tam měl nebezpečnou situaci, ale podařilo se nám míč ještě vypíchnout. Poločas jsme uhájili 1:0, věděli jsme, že soupeř musí jít do rizika, a nám se to povedlo využít,“ chválil své hráče.

Mladá Boleslav si na půdě bosenského Brijegu došla suverénně za postupem, když vyhrála 4:0Mladá Boleslav si na půdě bosenského Brijegu došla suverénně za postupem, když vyhrála 4:0 • ČTKPodle Jarolíma byl klíčový druhý gól týmu. „Po druhé brance už bylo rozhodnuto. Věděli jsme, že jejich obrana je zranitelná po těch kolmých přihrávkách za obranu, a to jsme využili. Jirka Skalák zachoval při prvním gólu chladnou hlavu, i když to zprvu vypadalo, že už to trochu zadrbal. ,“ vyzdvihl mladého útočníka.

„Herní projev byl lepší než v prvním zápase a jsem s výkonem spokojený, navíc jsme se dokázali prosadit střelecky,“ pokračoval v pozitivním duchu jindy náročný trenér.

Jako bonus dostala Mladá Boleslav zápas se slavným Olympiquem Lyonem, který skončil ve francouzské lize v loňské sezoně na pátém místě.

„Lyon není potřeba zmiňovat, má bohaté zkušenosti. Pro nás to bude velká zkušenost a zatěžkávací zkouška. Já se tam samozřejmě těším, navíc pro Lyon pracuje můj bývalý spoluhráč, se kterým jsem se tu už potkal,“ dodal Jarolím.


Začít diskuzi

Doporučujeme

Články z jiných titulů