19. srpna 2015 • 20:57

Asistent má po CSKA trest, Ščasný se diví: Neumí anglicky, tak za co?!

Autor: dvo
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Vrtkavá práce trenéra. V této sezoně skončila už skoro polovina ligových koučů
Bitvy rivalů: zasněžená Letná, historický direkt i finále poháru
VŠECHNA VIDEA ZDE

Kromě dvouzápasového trestu pro Marka Matějovského a pokutě 10 tisíc eur (cca 270 tisíc korun) potrestala UEFA Spartu ještě jednou. Jeden zápas na lavičce vynechá asistent trenéra Stanislav Hejkal. Hlavní kouč Zdeněk Ščasný se tomu však směje. „Standa neumí anglicky, tak nevím, co rozhodčímu řekl, že skončil na tribuně,“ řekl na tiskové konferenci sparťanský trenér.Je jeho pravou rukou a v prvním duelu o postup do základní skupiny Evropské ligy mu bude scházet. Trenér Zdeněk Ščasný z toho vědu však nedělá, naopak v tom vidí výhodu. „Standa bude sedět nahoře a bude mít možná ještě větší přehled. Takhle jsem to někdy řešil v Teplicích,“ řekl Ščasný.

Celá záležitost je ale zvláštní. Rozhodnutí UEFA moc nerozumí. Jeho dlouholetý kolega totiž podle něj neumí anglicky, a tudíž po odvetě s CSKA (2:3) nemohl italskému arbitrovi říct cokoliv, čemu by rozuměl.

„Musím se smát, je to komické. Protože Standa neumí anglicky, tak nevím, co rozhodčímu řekl, že skončil na tribuně,“ kroutil hlavou na tiskové konferenci trenér Letenských.

Tomu bude scházet také záložník Marek Matějovský. I s tím si však moc neláme hlavu. Nahradit by ho v sestavě měl Josef Hušbauer , který se předvedl v dobré světle v posledním domácím utkání Sparty proti Zlínu, kdy měl prsty ve všech gólech.

Ščasnému bude chybět Matějovský. Co chystá na Thun?
Video se připravuje ...

Kouč Thunu: Pergl by se měl raději starat sám o sebe
Video se připravuje ...

Vstoupit do diskuse
0

EURO 2024 v Německu

Program EURO 2024 Los EURO 2024 Vstupenky na ME ve fotbale Kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a vítězi baráže C.

Fotbal dnes * Evropská liga * Konferenční liga * Los EURO 2024

Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud