19. srpna 2015 • 20:57

Asistent má po CSKA trest, Ščasný se diví: Neumí anglicky, tak za co?!

Autor:
Reklama
Asistent trenéra ve Spartě Stanislav Hejkal
TOP VIDEA
Kadeřábek: Nabídka od lepšího klubu než Hoffenheim? Ničemu se nebráním Kadeřábek: Nabídka od lepšího klubu než Hoffenheim? Ničemu se nebráním
RENTGEN: Co musí Plzeň zlepšit před vstupem do Ligy mistrů? RENTGEN: Co musí Plzeň zlepšit před vstupem do Ligy mistrů?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Kromě dvouzápasového trestu pro Marka Matějovského a pokutě 10 tisíc eur (cca 270 tisíc korun) potrestala UEFA Spartu ještě jednou. Jeden zápas na lavičce vynechá asistent trenéra Stanislav Hejkal. Hlavní kouč Zdeněk Ščasný se tomu však směje. „Standa neumí anglicky, tak nevím, co rozhodčímu řekl, že skončil na tribuně,“ řekl na tiskové konferenci sparťanský trenér.Je jeho pravou rukou a v prvním duelu o postup do základní skupiny Evropské ligy mu bude scházet. Trenér Zdeněk Ščasný z toho vědu však nedělá, naopak v tom vidí výhodu. „Standa bude sedět nahoře a bude mít možná ještě větší přehled. Takhle jsem to někdy řešil v Teplicích,“ řekl Ščasný.

Celá záležitost je ale zvláštní. Rozhodnutí UEFA moc nerozumí. Jeho dlouholetý kolega totiž podle něj neumí anglicky, a tudíž po odvetě s CSKA (2:3) nemohl italskému arbitrovi říct cokoliv, čemu by rozuměl.

„Musím se smát, je to komické. Protože Standa neumí anglicky, tak nevím, co rozhodčímu řekl, že skončil na tribuně,“ kroutil hlavou na tiskové konferenci trenér Letenských.

Tomu bude scházet také záložník Marek Matějovský. I s tím si však moc neláme hlavu. Nahradit by ho v sestavě měl Josef Hušbauer, který se předvedl v dobré světle v posledním domácím utkání Sparty proti Zlínu, kdy měl prsty ve všech gólech.

Ščasnému bude chybět Matějovský. Co chystá na Thun?
360p 240p

Kouč Thunu: Pergl by se měl raději starat sám o sebe
480p 360p 240p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze