9. listopadu 2015 • 22:33

Slavný jen chvíli. Fanoušek z Ázerbájdžánu sám v Dortmundu? LEŽ!

Autor:
Fanoušek Gabaly byl chvíli slavným, v Dortmundu ale ve skutečnosti sám nebyl
TOP VIDEA
Olympijská past na Samkovou a spol.: osmimetrový pád na startu! Olympijská past na Samkovou a spol.: osmimetrový pád na startu!
Sparta - Mountfield HK: To byl bodyček! Rozhodčí poslal k zemi Kukumberga Sparta - Mountfield HK: To byl bodyček! Rozhodčí poslal k zemi Kukumberga
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotka, která obletěla svět. Zatímco domácí sektory dortmundské arény byly našlapané, na tribuně pro hosty se „tísnil“ jediný fanoušek Gabaly. Slavný byl ale jen chvíli. Jak se později ukázalo, na čtvrteční zápas Evropské ligy vyrazilo z Ázerbájdžánu mnohem více příznivců.Sociálními sítěmi se začala šířit fotografie jediného fanouška v sektoru hostů, který do Dortmundu přijel podpořit svůj milovaný klub až z Ázerbájdžánu. Nebylo by žádným překvapením, kdyby byl skutečně fanouškem jediným. Vždyť z jeho domoviny je to do Německa přes 3 tisíce kilometrů!

Na pravou míru vše uvedli další návštěvníci duelu. Pod příspěvek účtu BBC Sporf na Twitteru sdíleli fotky, z nichž je patrné, že fanoušků z Gabaly přijelo podstatně více. Autor původního snímku sice vyfotil sektor hostů, ale pouze horní část. Většina přízivců z dalekého východu se však nacházela na tribuně u hrací plochy.

Fanoušci z Ázerbájdžánu nemusí smutnit. I když jejich klub v rámci Evropské ligy podlehl Borussi 0:4, partička vlajkonošů se stala díky pár nevinným fotkám slavnou po celém světě.

 

 

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze