16. září 2016 • 17:05

Prázdná tribuna v Plzni. Při remíze s AS Řím šel kotel na hlavní tribunu

Autor:
TOP VIDEA
SESTŘIH Premier League: Manchester City - Newcastle 3:1. Agüero nasázel hattrick SESTŘIH Premier League: Manchester City - Newcastle 3:1. Agüero nasázel hattrick
Rozesmátá Sáblíková po úspěšném návratu: Děsně jsem se bála propadáku Rozesmátá Sáblíková po úspěšném návratu: Děsně jsem se bála propadáku
VŠECHNA VIDEA ZDE

Úvodní duel základní skupiny Evropské ligy s AS Řím skončil pro Viktorii Plzeň slibnou remízou 1:1. Domácí tým se v utkání musel vypořádat s jednou nepříjemností. Kotel nejhlasitějších příznivců tentokrát povzbuzoval z hlavní tribuny. Dva sektory za brankou zůstaly kvůli trestu od UEFA uzavřené, šlo zhruba o 450 míst.Šlo o velmi nezvyklý pohled. Místa, odkud se při plzeňských zápasech linou nejsilnější pokřiky a kde se nejvíc slaví děkovačky po úspěšných duelech, v bitvě s AS Řím zela prázdnotou.

Plzeň pykala za nepřístojnosti z domácí odvety play off Ligy mistrů s bulharským Razgradem. Sektory P2 a P3, kam chodí zástupci plzeňského kotle, UEFA kvůli urážkám sudího a rasistickým projevům publika na následující zápas uzavřela.

Pro klub šlo o značnou nepříjemnost, skalní příznivci se museli přemístit na hlavní tribunu. Znamenalo to i organizační přesuny, na některá místa nešlo prodávat balíčky se vstupenkami na všechny tři domácí duely Evropské ligy.

Prázdná tribuna za jednou z branek nevypadala dobře, atmosféra utkání ale nijak zvlášť neutrpěla. Celkem 10 326 diváků strhl velmi zajímavý zápas, ve kterém po vyrovnaném průběhu domácí brali remízu 1:1. Slušně zaplněný byl i kotel římského AS, kde bylo asi 550 příznivců.

V následujícím domácím duelu (20. října s Astrou Giurgiu) už bude mít Plzeň sektor pro vlajkonoše otevřený. Zápas s AS proběhl bez problémů a UEFA tentokrát nemusí přistoupit k dalším sankcím.

Chcete mít přehled o všem důležitém, co se děje v Plzni? Zde sledujte všechny zprávy a zajímavosti ze svého oblíbeného klubu >>

720p 480p 360p 240p
Pivarník: Na Matějů se projevila únava z náročného programu

720p 480p 360p 240p
Bakoš: Chtěli jsme vyhrát, ale nakonec je bod zlatý

720p 480p 360p 240p
Bolek: Měli jsme toho dost, sáhli jsme si na dno

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze