Pačinda se nevešel na soupisku Plzně pro EL. Poslední místo má Bakoš | iSport.cz
5. února 2019 • 15:32

Pačinda se nevešel na soupisku Plzně pro EL. Poslední místo má Bakoš

Autor: kub, iSport.cz
TOP VIDEA
Čeští fotbalisté v exotice: Němec, Karoch, Caha zkusil Írán
NEJ transparenty z českých fotbalových stadionů: Ostré vzkazy i masivní chorea
VŠECHNA VIDEA ZDE

Povolená tři místa pro nové hráče na soupisce Plzně pro jarní část Evropské ligy obsadili záložník Joel Kayamba a útočníci Jean-David Beauguel a Marek Bakoš. Nedostalo se tak na další zimní posilu Erika Pačindu, který navíc kvůli trestu za vyloučení v juniorské lize přijde o první tři zápasy FORTUNA:LIGY v Mladé Boleslavi, se Slavií a v Opavě.Kádr Viktorie pro Evropskou ligu čítá čtyřiadvacet jmen a patří mezi ně i momentálně zranění Michael Krmenčík, Jan Kopic, Radim Řezník a Daniel Kolář. Mimo naopak zůstal ještě stoper Jiří Piroch, který se vrátil z hostování v Karviné a kvůli věku (23 let) už nemohl být zařazen ani na B-list.

Pačinda chytil na začátku přípravy střeleckou formu a prosadil se v prvních třech zápasech. Proti CSKA Sofia ani New England Revolution už vinou zranění do hry nezasáhl. Větší komplikací než natažený sval je pro něj třízápasová stopka, kterou si přenesl do FORTUNA:LIGY z juniorské ligy kvůli vyloučení.

„Tím, co udělal, si to samozřejmě zkomplikoval,“ připustil Pavel Vrba na začátku přípravy. „Bohužel se stalo, co se stalo, takže na té startovací čáře bude trošku znevýhodněn.“

 
Skupina F
Články odjinud


Články odjinud