Kačaraba má zlomeninu v obličeji. Slávisté vzkazují: Drž se, kámo! | iSport.cz
16. září 2021 • 22:35

Kačaraba má zlomeninu v obličeji. Slávisté vzkazují: Drž se, kámo!

Autor: ČTK, krm
Vstoupit do diskuse
1
TOP VIDEA
INSIDER: Kuchta střílel do vlastních řad, říká Siegl. Proč málem neudržel slzy?
iSport podcast: Slávistická zranění už jsou únava materiálu. Co průvan v kádru?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Slávistický fotbalista Taras Kačaraba utrpěl v úvodním utkání skupiny Evropské konferenční ligy s Unionem Berlín zlomeninu v obličeji. Podle trenéra Pražanů Jindřicha Trpišovského bude ukrajinský obránce mimo hru čtyři až šest týdnů a poté bude muset nosit ochrannou masku. Spoluhráči Kačarabovi přímo z kabiny natočili vzkaz na podporu.Kačaraba utrpěl zranění na začátku druhého poločasu. Trávník v Edenu opustil na nosítkách a v 53. minutě ho vystřídal Ladislav Takács. Ukrajinský reprezentant zůstává v nemocnici a v pondělí absolvuje definitivní vyšetření.

Taras Kačaraba musel po srážce s Aihamem Ousou střídat
Taras Kačaraba musel po srážce s Aihamem Ousou střídat

„Už při odnášení ze hřiště to bylo vizuálně vidět. Vyšetření to potvrdilo, že je to zlomenina v obličeji. První předpoklad je čtyři až šest týdnů mimo. Pak pravděpodobně hra s maskou. Ještě bude absolvovat některé vyšetření. Pak hodně záleží na individuálním pocitu hráče, jak mu ta maska sedne. Pro stopera a útočníka je to komplikovanější než pro ostatní hráče v poli,“ řekl na tiskové konferenci Trpišovský.

Byl rád, že slávisté zápas po Kačarabově vážném zranění dotáhli do vítězného konce a Union porazili 3:1. „Doufám, že Taras bude brzy zpátky. Jsem rád, že to kluci dotáhli i kvůli němu. Pro tým se obětoval,“ prohlásil Trpišovský.

Slávisté pro Kačarabu po utkání v kabině natočili video na podporu:

SK Slavia Praha Vše o klubu ZDE

Vstoupit do diskuse
1
Články odjinud


Články odjinud