Plzeň se chystá na Borisov. Můžeme všechno ztratit, ví Vrba | iSport.cz
22. listopadu 2011 • 16:21

Plzeň se chystá na Borisov. Můžeme všechno ztratit, ví Vrba

Autor: han
TOP VIDEA
Podívejte se na rozhovor s Jozefem Chovancem o chybách v lize, VAR, Berbrovi a Rogozovi Podívejte se na rozhovor s Jozefem Chovancem o chybách v lize, VAR, Berbrovi a Rogozovi
Svět truchlí. Legenda NBA Kobe Bryant tragicky zahynul při pádu vrtulníku Svět truchlí. Legenda NBA Kobe Bryant tragicky zahynul při pádu vrtulníku
VŠECHNA VIDEA ZDE

PŘÍMO Z MINSKU - Mlha, šedivé obloha a teplota lehce nad nulou. Fotbalisty Plzně přivítalo v Minsku nevlídné počasí. Právě v běloruské metropoli je ve středu (19:00, online iSport.cz) čeká veledůležitý duel Champions League.Horváth a spol. ihned z letadla zamířili do jednoho z luxusních hotelů v centru města. V sedm hodin místního času (u nás bude o dvě hodiny méně) si poprvé vyzkouší trávník na stadionu Dynama Minsk, kde Borisov nastupuje k pohárovým duelům.

„Uvědomujeme si, že můžeme všechno ztratit,“ říká trenér Pavel Vrba k zítřejšímu duelu. Pokud chce jeho tým pokračovat v pohárech i na jaře, nesmí v žádném případě prohrát.

Plzeňští tedy myslí na výhru, nebo i na případnou dělbu bodů. „Remízu taky beru, ale musíme při ní vstřelit alespoň jeden gól,“ přemýšlí Vrba nad postupovou matematikou. Jeho tým se tedy bude snažit útočit.

Zabrzdit jeho ofenzivní manévry by mohlo třeba počasí, v minulých dnech v Minsku totiž sněžilo. Podle místních by se však ve středu nic takového dít nemělo a trávník by měl tedy být v dobré kondici.

Sestava Viktorie dozná oproti předchozím zápasům jen jednu změnu. Vykartovaného Čišovského nahradí na stoperu František Ševinský. V posledním ligovém duelu proti Mladé Boleslavi sice seděl jen na lavičce, o jeho nasazení však není pochyb.

Drobné šrámy trápily i záložníka Václava Pilaře, i on by však měl být v pořádku. Na palubě letadla nechyběl a měl by nastoupit od první minuty.

Plzeňský gólman Roman Pavlík přichází na ruzyňské letiště
Plzeňský gólman Roman Pavlík přichází na ruzyňské letiště

 
Skupina F
Články odjinud


Články odjinud