Monokl od Ribéryho! Robben dostal pěstí od hvězdného spoluhráče | iSport.cz
20. dubna 2012 • 11:10

Monokl od Ribéryho! Robben dostal pěstí od hvězdného spoluhráče

Autor: ČTK, jon
Vstoupit do diskuse
1
TOP VIDEA
Top góly 5. kola: Hořavův výstavní volej i Krejčího hlavička
Kotal: Třetí gól byl uklidňující, jinak to byla válka. Hložek střídal kvůli kotníku
VŠECHNA VIDEA ZDE

FOTO | Společně si vychutnávali výhru nad nabušeným Realem, patřili ke klíčovým mužům Bayernu. O přestávce semifinálové bitvy Ligy mistrů bylo ale mezi Franckem Ribérym a Arjenem Robbenem pořádně horko. Podle německého listu Bild se hvězdy mnichovského velkoklubu chytly v šatně, čemuž by odpovídal pozápasový monokl pod okem Robbena. Úterní semifinále Ligy mistrů mezi Bayernem Mnichov a Realem Madrid mělo pěstní mezihru. Podle německého deníku Bild se v šatně o přestávce utkání, které bavorský klub vyhrál 2:1, poprali hvězdní záložníci Bayernu Arjen Robben a Franck Ribéry.

Domácí klub vedl 1:0 (gólem právě Ribéryho), přesto mezi týmovými oporami došlo k potyčce. Důkazem může být monokl, který měl Robben po utkání pod pravým okem.

Údajný konflikt podle Bildu rozpoutala hádka těsně před přestávkou o to, kdo rozehraje přímý kop. Robben přesvědčil Ribéryho, aby nechal kopat Toniho Kroose, ten však poslal míč do zdi. Francouzský reprezentant pak v šatně neudržel nervy a Robbena napadl nejprve slovně a poté i pěstmi.

O tom, že se hvězdy Bayernu Robben s Ribérym v šatně o přestávce utkání s Realem popraly, svědčí Robbenův šrám pod pravým okemO tom, že se hvězdy Bayernu Robben s Ribérym v šatně o přestávce utkání s Realem popraly, svědčí Robbenův šrám pod pravým okemFoto Repro youtube.com

Vedení mnichovského celku zprávy o potyčce nepopřelo. "Co se stalo v kabině, tam také zůstane. Víc říkat nebudeme," citoval list mluvčího klubu Markuse Hörwicka.

Ve středu ráno si proto Ribéryho s Robbenem, který k pozápasovým rozhovorům přišel se šrámem pod pravým okem, pozvalo k pohovoru vedení klubu. Francouzský záložník se musel omluvit a dostal blíže nespecifikovanou pokutu.

Skótre zápasu Bayern - Real otevřel prvním gólem Frank Ribéry
Skótre zápasu Bayern - Real otevřel prvním gólem Frank Ribéry

Vstoupit do diskuse
1
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud