Prima Cool překvapuje! Ligu mistrů zpestří po Kobzanové zpěvák Krajčo | iSport.cz
3. října 2012 • 18:28

Prima Cool překvapuje! Ligu mistrů zpestří po Kobzanové zpěvák Krajčo

Autor: iSport.cz
Richard Krajčo je novou tváří fotbalového studia Ligy mistrů na Prima Cool
TOP VIDEA
Pět Jágrových dekád: Jak se legenda měnila od 80. let až dodnes? Pět Jágrových dekád: Jak se legenda měnila od 80. let až dodnes?
Pocta Hlinkovi a dalším: Kluby obléknou dresy "svých" legend Pocta Hlinkovi a dalším: Kluby obléknou dresy "svých" legend
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbaloví experti, trenéři, současní i bývalí hráči. Ale nejen ti, premiérový ročník Ligy mistrů na Prima Cool koření svými postřehy i hvězdy showbussinesu. Zatím poslední akvizicí je zpěvák a moderátor Richard Krajčo."Angažováním známých tváří chceme k fotbalu přitáhnout i diváky, kteří nesledují primárně jen fotbal," vysvětluje záměr Prima Cool na webových stránkách televize jeden z moderátorů Radek Šilhan.

Konzervativní fotbalové fanoušky ve středu večer čeká další šok. Po modelce Dianě Kobzanové na ně ze studia Ligy mistrů bude shlížet další neokoukaná tvář- zpěvák a úspěšný moderátor Richard Krajčo.

Frontman kapely Kryštof si odbude debut při bitvě Ajaxu s Realem Madrid. Spolu s ním bude ve studiu i ambasador projektu a bývalý reprezentant Marek Jankulovski.

Zajímavá dvojice je tak příslibem, že ikdyž fotbal úchvatnou podívanou nenabídne, bude se na co dívat i tak.

Středeční utkání Ligy mistrů budeme sledovat na iSport.cz ONLINE.

 
Skupina F
Články odjinud


Články odjinud